Video: «Halvale teele» staar Aaron Paul käsib enne järjefilmi nägemist seriaali selle võtmestseeni ära vaadata

Stseen seriaalist «Halvale teele»

FOTO: Kaader videost

Novembris jõuab Netflixi tunnustatud HBO narkoseriaali «Halvale teele» (Breaking Bad) järjefilm «El Camino: A Breaking Bad Movie», mis võtab luubi alla sarjas teadmata saatusega silmitsi seisnud Jesse Pinkmani loo.

Järjefilmis pageb Jesse (Aaron Paul) nii seaduse, kriminaalide kui ka oma minevikuvarjude eest. Näitleja postitas sel puhul meenutuseks oma Twitterisse üles võtmestseeni seriaali kolmandast hooajast (2010), milles peategelased Walt ja Jesse vahel toimub oluline mõttevahetus, millest hakkavad oletatavasti siis hargnema ka järjefilmi sündmused. 

«Kas ma saan õigesti aru, et sa ütled ei poolele miljonile dollarile?» küsib Walt politseinik Hanki poolt läbi pekstud ja haiglavoodisse sunnitud Jesse'lt, kes seepeale tuld ja tõde purskama hakkab. «Ma ei ütle ei rahale, vaid sulle! Saad aru!? Ma ei taha sinuga mitte mingisugust tegemist teha. Alates sellest kui ma sinuga kohtusin, olen kaotanud kõik, millest olen hoolinud! Kõik on kadunud, hävitatud, sitaks muutunud, surnud! Alates sellest, kui «vägeva Heisenbergiga» asju koos hakkasin ajama. Ma pole iialgi olnud rohkem üksi. Mul pole midagi, mul pole kedagi! Saad aru!? Miks sa peaksid üldse hoolima? Kuniks sina saad, mida tahad, eks ole!?» 

Kuigi Walt, kes oli tulnud Jesset vaatama ning talle lohutuseks oma metamfetamiiniäris partnerlust pakkuma, tunnistab, et peab Jesse't endaga võrdseks metameistriks, siis tähistas stseen meestevahelise suhte mõranemist, mis tõukas Jesse iseseisvumisele. Mida see kõik tähendas Vince Gilligani kirjutatud ja lavastatud järjefilmi jaoks, saame varsti näha. 

Hinnatud teleseriaali «Halvale teele» (Breaking Bad) filmist on juba ammu sahistatud. Nüüd selgus, et materjal on juba purgis ning lõpusirgegi juba paistab, sest juba lasti eetrisse esimene õrritusklipp, mis avaldab muuhulgas ka filmi ilmumiskuupäeva.

Fännidele kahtlemata hõllandusest hinge pigistavat naudingut pakkuvas nn õrritajas näeme sarja üht tegelast, Peenikest Peetrit ehk Skinny Pete'i politsei ülekuulamisruumis, kus mees vannub, et kavatsegi lasta Jesse Pinkmani (Aaron Paul) uuesti puuri pista, kus teda teadaolevalt narkokokana vastu tahtmist kinni peeti. Justnimelt Pinkmani saatusele (sh minevikule) kohe seriaali lõpu järel toimuvate sündmustega film keskendubki, kuna sarja peategelane Walter White sai seriaali lõpus (vähemalt pealtnäha) surma. 2013. aastal otsa saanud sarja peamine kõrvalosaline Pinkman aga jäi pagema neonatside, ent ilmselt ka politsei eest, kes Walteri tabamise järel ilmselt talle kiiruga sappa võtsid.

Vaata klippi:

Tagasi üles