Klipp filmist: Vaata, kui julged! «Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw» pilvelõhkuja stseeni nõrganärvilistele ei soovitaks

«Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw»

FOTO: Kaader videost

«Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw» peadpööritav märul maandub varsti kinodes ning paistab, et kiilakad kangelased ei löö millegi ees risti ette. 

Vaata võimsat klippi, kus rivaalitsevad partnerid mööda pilvelõhkujat pätte taga ajavad ja teineteisele ära teha püüavad:

Kolmapäeval, 31. juulil algusega kell 19 toimub valitud Apollo Kinodes üle Eesti eriseanss eriliselt kiirusehimulistele meestele, kui veel enne ametlikku kinolevi tuleb erilinastusele kauaoodatud «Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw».

Liitu sündmusega Facebookis ja kutsu semud kaasa: Saku Meestekas TallinnasPärnus, Lõunakeskuses ja Saaremaal

Enne linastust on kohapeal kavas meeste jutud, palju naeru, vinged auhinnad ja korralik kinosnäkk. 

Koostööpartnerid on Saku Õlletehas, Laitse RallyPark, Liivimaa Lihaveis ja Tradehouse Ilukaubamaja.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Pärast «Kiirete ja vihaste» kaheksandat osa ilmub armastatud filmisarja esimene kõrvallugu, mis keskendub kahele vastalisele kangelasele Luke Hobbs'ile (Dwayne Johnson) ja Deckard Shaw'le (Jason Statham).

Sellest ajast saati kui hiiglasekasvu musklimägi Hobbs, Ameerika diplomaatilise julgeolekuteenistuse lojaalne agent ning väike vibalik Shaw, Briti armee endine eliitsõdur «Kiirete ja vihaste» seitsmendas osas kohtusid, on mehed kostitanud teineteist vaid roppude sõnade ja teravate löökidega. Rivaalitsevad kiilaspead saavad taas kokku, kui välja ilmub kübergeneetiliselt täiustatud anarhist Brixton (Idris Elba).

Superpahalase eesmärk on omandada kontroll inimkonnale saatusliku bioloogilise relva üle, mida varjab ülivõimekas MI6 agent Hattie Shaw (Vanessa Kirby). Olukorda sekkuvad USA ja Suur-Britannia salateenistused ning Hobbs ja Shaw pannakse koos Brixtoni juhtumit klaarima. Missioonile lisab aga õli tulle asjaolu, et surmaviirust varjav MI6 salaagent on juhtumisi Deckardi pisiõde.

Rajule filmifrantsiisile omaselt kulgevad sündmused meeletus tempos kihutades Los Angelesest Tšornobõli ja Samoa saartele pakkudes publikule ohtralt peadpööritavaid trikke, efektseid tagaajamisi, teravat huumorit ja sutsuke romantikat.

Säravates pisirollides teevad üllatuslikud etteasted veel paar salapärast megastaari. Filmi on lavastanud «John Wicki» esimese osa kaasrežissöör ning megahittide «Deadpool 2» ja «Plahvatuslik blond» režissöör David Leitch «Kiirete ja vihaste» vaimse isa Chris Morgani stsenaariumi alusel

Apollo Kinodes ametlikult alates 2. augustist 2019.

Vaata kinoseansside aegu ja osta piletid siit.

Tagasi üles