Särisev treiler: Vaata, kui tuusad Hollywoodi tšikid mängivad uue põlvkonna «Charlie ingleid»

«Charlie inglid»

FOTO: IMDB

Tänavu sügisel seiklevad kinoekraanidel üle maailma uhiuue põlvkonna «Charlie inglid» (Charlie's Angels), kelleks on «Videvikust» tuule tiibadesse saanud 29-aastane Kristen Stewart, 25-aastane Naomi Scott («Aladin») ja 22-aastane briti uustulija Ella Balinska. Filmi lavastab seni vaid ühe täispika filmi režissööritoolis istunud näitlejanna Elizabeth Banks (Brightburn).

Võib päris kindel olla, et Cameron Diaze, Lucy Liu ja Drew Barrymore'i lustaka kolmiku näol viimastel aastakümnetel publiku vahemällu talletatud salapärase Charlie spioonid ehk inglid uues loos aga hoopiski täitsa oma põlvkonna moodi ja nägu on. 

Kristen Stewart, Naomi Scott ja Ella Balinska kehastavad Inglite uut põlvkonda, kes töötavad salapärase Charles Townsendi alluvuses. Charlie Inglid on alati eraklientidele kaitset ja uurimisoskusi pakkunud. Nüüdseks rahvusvahelises Townsendi agentuuris töötavad maailma kõige nutikamad, kartmatud ja parima väljaõppega naised. Bosley'de juhitud Inglite tiimid võtavad vastu keerukaid tööotsi kõikjal maailmas. Kui noor süsteemiinsener ohtliku tehnoloogia paljastab, peavad Inglid tegutsema asuma ning kõigi kaitsmiseks oma elud ohtu seadma.

Apollo Kinodes alates 8. novembrist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles