Galerii: Linnahalli juures jätkuvad Christopher Nolani spioonifilmi massivõtted

Tallinnas Linnahalli juures jätkuvad täna massivõtted maailmakuulsa Hollywoodi filmimeistri Christopher Nolani 2020. aasta juulis ilmuva spioonifilmi «Tenet» jaoks. 

Kaamerasilmale avanes täna kella 13 paiku päeval pilvises Tallinnas vaatepilt, kus paarkümmend ukrainakeelsetesse politseivormidesse riietatud statisti (kelle hulgas suurem osa Eesti politseinikud ja sisekaitseakadeemia kadetid omast vabast ajast). Linnahalli katusel viibis ning ilmselt proovi või võtet ootas. Kogu piirkond on põhjalikult turvatud ja aedadega ümbritsetud. 

Rahvusvahelisel spioonilool põhineva filmi peaosas on näitleja John David Washington, filmis löövad kaasa ka Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, lisaks Michael Caine ja Kenneth Branagh.

Filmivõtted toimuvad suvekuudel erinevates Tallinna piirkondades. Hollywoodi filmis osaleb taustanäitlejana tuhandeid eestimaalasi.

Lisaks Eestile filmitakse linateos veel kuues riigis. Christopher Nolani film esilinastub 17. juulil 2020.

Christopher Nolan on Hollywoodi üks hinnatumaid lavastajaid, kes on teinud suurteosed nagu «Dunkirk», «Tähtedevaheline» («Interstellar»), «Algus» («Inception») ja «Batmani» triloogia.

Tagasi üles