Nädala uued filmid: «Troonide mängu» staar leekiva supernaisena, Elton Johni fantaasiarikas noorus ja lapsepõlv 90ndate Ameerikas

Näitlejad Jessica Chastain ja Sophie Tuner «X-Mehed: Tume Fööniks» Mexico City esilinastusel

FOTO: MARO GUZMAN / EPA / Scanpix

7. juuni toob kinodesse neli uut filmi, mille seast leidub midagi nii põnevuse kui ka muusika armastajatele. 

Suvine kassahitt: Marveli tulises seikluses «X-Mehed: Tume Fööniks» tärkab leekiv superjõud

Algselt veebruarikuus välja tulema pidanud uues Marveli seikluses asub Jean Grey arendama endas võimeid, mis väljuvad aga kontrolli alt ning muudavad teda Tumedaks Fööniksiks. X-meestel on nüüd tarvis otsustada, kas nende tiimiliikme elu on väärt enam kui kogu ülejäänud maailma inimeste omad.

Tegu on X-Meeste saaga 12 filmiga ning otsese järjega 2016. aastal välja tulnud filmile «X-Mehed: Apokalüpsis».

Apollo Kinodes alates 7. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Treiler küps! Vaata, milline tuleb karjääri varna riputava Elton Johni noorusest vändatud film «Rocketman»

Legendaarset muusikut asub kehastama 28-aastane inglise näitleja Taron Egerton («Kingsman») ning lavastab kuulsa mehe loo režissöör Dexter Fletcher. Film keskendub Johni noorusele ja tudengipõlvele Kuninglikus Muusikaakadeemias ning samuti heidab valgust tema ja Bernie Taupini (Jamie Bell) muusikalisele partnerlusele.

Apollo Kinodes alates 7. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Kuulujutud, kaks salapärast õde ja sünge minevik: Rõskusest kobrutav õudukas «Me oleme alati lossis elanud» paneb omaenda varjugi kartma

Kolmeliikmeline perekond Blackwood elab nende ebatavalises kodus Vermonti lähistel. Nad elavad täielikult oma kinnises maailmas, naabrite kuulujuttudest ja kõigest eemal. Kuus aastat tagasi juhtus Blackwoodide lossis kummaline tragöödia – peaaegu kõik selle elanikud mürgitati. Õed Merricat (Taissa Farmiga) ja Constance (Alexandra Daddario) ning nende ratastoolis onu Julian (Crispin Glover) on ainsad Blackwoodide suguvõsa allesjäänud liikmed. Äkitselt ilmub pere isoleeritud ellu nõbu Charles (Sebastian Stan), kes ähvardab suure saladuse välja rääkida. Samuti tahab Charles perekond Blackwoodide raha. Kõik ei lähe aga nii nagu Charles tahab.

Film põhineb Shirley Jacksoni samanimelisel ja hinnatud põnevusromaanil «We Have Always Lived in the Castle» (1962). Antud filmiversioon on raamatust esimene ja selle on lavastanud Stacie Passon.

Apollo Kinodes alates 7. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

«Mid 90's»

1990-ndate keskpaiga Los Angeles: CD-plaadid ei ole veel audiokassette välja vahetanud, rulatajad pole veel MTVs ilma teinud ja 13-aastane Stevie ei ole oma kiuslikule vanemale vennale ega suhtesõltlasest emale suutnud selgeks teha, et teda ei peaks enam titekana kohtlema. Kõik muutub, kui Stevie satub rulapoodi ja vaatamata oma kesisele sõiduoskusele võetakse poiss rulaässade seltskonnas kohe omaks. Eneselegi märkamatult teeb Stevie kaasa üha ülemeelikumaid tükke, mis lõppkokkuvõttes ei olegi enam nii süütud. Uus elu vanemate sõpradega viib Stevie lapsepõlvest paratamatult noorukiikka justkui rulasõit mööda Beverly Hillsi nõlvu.

Apollo Kinodes alates 7. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles