Pisar tuleb silma! Vin Diesel läkitas Robert Downey Jr-ile tundelise armastuskirja

Vin Diesel – Mark Sinclair

FOTO: Xavier Collin/Image Press Agency / Scanpix

Marveli kinouniversumis Grooti kehastav märulistaar Vin Diesel sai tunde- ja loomepuhangu ning kirjutas Instagrami südamliku armastuskirja «Tasujad: Lõppmäng» kaasstaar Robert Downey Jr-ile.

Tuleval aastal uuesti «Kiirete ja vihaste» saagas kinoekraanidel ringi kimav näitleja postitas oma sotsiaalmeediasse terve pika jutu selle kohta, kui imeline inimene tema sõber on – ning seda vaatamata oma enamikule üle mõistuse käivale edule (Rober Downey Jr teenistus Marveli filmides on seoses kassatuluga, mis on erakordselt hea diil mehe rahakotile). 

«Minu vennas Bobby...Las ma räägin teile sellest hämmastavast inimesest. Tal on võime inspireerida kõiki, kellega ta kokku puutub. Seda on näha tema rollidestki. Nagu minagi, pole ta kunagi võitnud Oscarit, kuid sel pole tähtsust, kui arvestada seda, milline müju on tal olnud maailmale. Ainuüksi tema olemasolu esindab jõudu ja vastupidavust. See armastus, mida tunnete teie, kahvatub selle kõrval, mida tunnen mina tema hinge vastu. Samal nädalavahetusel, kui tema filmist sai ajaloo kõige suurem kassahitt, ütles ta mulle kõige tagasihoidlikumal moel, et «Sina oled järgmine, vennas – Kiired 9 viib selle tööstuse uuele tasandile!» Tema usk minusse lausa hirmutab mind mõnikord. Ma ei taha kedagi alt vedada. Seega teen kõik endast oleneva, et Kiired 9 oleks parim üldse! Ma armastan sind, RDJ ning sinu vennalikkus on mulle suureks kingituseks, mille eest olen igavesti tänulik,» kirjutas Vin Diesel. 

Et tekstist võib välja lugeda mõningat kibestumist Oscarite suunal, siis näib, et Diesel on võtnud vastu otsuse Ameerika filmiakadeemiale piltlikult rahapatakaga vastu vahtimist virutada: mul ja mu Tasujatest sõpradel on nii palju raha oma filmidest, et me teeme omale ise need auhinnad. Kasvõi tuhat tükki. Päris kullast! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My brother Bobby... let me tell you about this amazing individual. He has a way of giving everyone he comes in contact with so much inspiration. You see it in the roles he plays. Like me he has never won an Oscar, but that means zero when it comes to how he has affected the world. His very existence represents the power of resilience. The love you have for him pales in comparison to the love I have for his spirit. On the weekend of the highest grossing movie of all times he in the most humble way says, your next brother. Fast 9 is going to take the industry to new heights! His belief in me sometimes scares me. I never want to let anyone down. So I will do everything in my power to make sure FAST 9 is everything! I love you RDJ and your brotherhood is truly a gift of which I am eternally grateful for. #teamstark #wearegroot #disney #marvel #universal #daretodream #teamgroot #domtoretto #FAST9 #leadwithlove #bloodshot #iloveyou

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Kas pole mitte armas?

 
Tagasi üles