«Troonide mängu» kaheksanda hooaja viies osa: kaks süžeepööret, mida keegi ei oska oodata

Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) «Troonide mängu» kaheksandal hooajal

FOTO: Helen Sloan / AP/Scanpix

Menusari «Troonide mäng» on jõudnud kaheskanda hooaja viienda osani, milles on kaks ootamatut ja osadele fännidele kindlasti mitte rõõmu tegevat süžeepööret.

Esimene vihje: kuninganna on surnud, elagu kuninganna.  See käib Cersei Lannisteri kohta, keda ta vend Jaime Lannister päästa üritab. 

Cersei Lannister on kogu sarja jooksul olnud skeemitav kurikael, võib olla trooninõudlejatest kõige kavalam, kuid tal tuleb saatusele alla vanduda. Kuninganna Cerseid tabab midagi banaalset.

Cersei Lannister (Lena Headey) «Troonide mängu» kaheksandal hooajal

FOTO: CAP/RFS / Image supplied by Capital Pictures/Scanpix

Osa fänne arvavad, et Cersei Lannisteri saatus oleks pidanud olema isegi karmim, sest tema teod on alati väga verised olnud.

Teine vihje: kaks Clegane’i venda, Sandor (The Hound) ja Gregor (The Mountain) Clegane. Nende omavaheline rivaalitsemine on alates esimesest hooajast jõudu kogunud, kuid nende omavahelist tegelikku kokkupõrget on raske ette ennustada.

Sandor «The Hound» Clegane (Rory McCann)

FOTO: / AP/Scanpix

Gregor «The Mountain» Clegane (Hafþór Júlíus Björnsson)

FOTO: / AP/Scanpix

Viiendas osas on oodata veel väiksemaid pöördeid ja ilmneb ka see, et Tyrion Lannister ja Jon Snow taipavad midagi Danerys Targaryeni kohta. Kuid liiga hilja.

Arya Stark (Maisie William) satub keset sõjamöllu ja on sadade inimeste hukkumise tunnistajaks. 

Pärast kaheksanda hooaja viiendat osa jääb viimane suure finaali osa. Kas ka seal on üllatusi või mõni kohvitops varuks?

Tagasi üles