Video: miks oli Daenerys Targaryeni ees laual näha kohvitopsi?

Daenerys Targaryeni juures laual oli näha kohvitopsi

FOTO: twitter.com

«Troonide mängu» kaheksanda hooaja neljandas osas «The Last of the Starks» oli näha objekti, mis kindlasti ei pidanud kaadris olema.

Teravsilmsed fännid märkasid lohede ema Daenerys Targaryeni ees laual lisaks keskajale viitavatele nõudele ja peekritele ka tänapäevast kohvitopsi, teatab msn.com.

Sarja tootja HBO selgitas:«Selle kohvitopsi jäämine lauale oli viga. Daenerys (Emilia Clarke) ei joonud kohvi, ta tellis taimeteed».

«The Last of the Starks» osas on Daenerys Targaryeni juures näha kohvitopsi paar sekundit alates 17.40-st. 

Daenerys Targaryeni juures oli näha kohvitopsi

FOTO: twitter.com

Suuruse ja kuju järgi arvatakse, et see oli kohvifirma Starbucksi tops ning pärast seda osa kommenteeriti nähtut Twitteris #Starkbucks all.

Sotsiaalmeedias pilatakse, et Daenerys Targaryeni juures laual oli näha kohvitopsi

FOTO: twitter.com

«Troonide mängu» üks režissööre Hauke Richter selgitas, et võtete vahejal joovad näitlejad ja võttemeeskond midagi ning üsna sageli jäävad kohvi- ja teetopsid kaadrisse. Tavaliselt lõigatakse need liigsed objektid sarja või filmi kokkulõikamisel välja.

««Troonide mängus» ei ole varem ükski liigne asi lauale või mujale jäänud, nüüdne oli esmakordne,» jätkas režissöör.

Sarja produtsent Bernie Caulfield vabandas, kuid samas viskas nalja, et Westeros oli maailmas esimene paik, kus Starbucks oma kohvikus avas.

Tegelikult avati esimene Starbucks USAs Seattle’is 1971.

Pärast neljanda osa lõpudraamat võib Daenerys Targaryen vajada midagi kohvist kangemat, kuna ees ootab otsustav lahing Cersei Lannisteriga.

Kaader «Troonide mängu» kaheksanda hooaja neljandast osast. Keskel Grey Worm (Jacob Anderson), Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) ja Tyrion Lannister (Peter Dinklage). Cersei Lannister (Lena Headey) lasi tappa Missandei (Nathalie Emmanuel)

FOTO: Helen Sloan / AP/Scanpix

Sotsiaalmeedias hakkasid kohvitopsi apsaka teemal levima pilapildid, millest ühel on näha Starbucksi topsi Raudtroonil. 

Pilapilt, millel Raudtroonile on pakndud Starbucksi kohvitops

FOTO: twitter.com

Tagasi üles