Pisarateni liigutav perefilm «Koera teekond» julgustab usku, et mõni sõprus kestab mitu eluiga

«Koera teekond»

FOTO: TMDB

Südamliku üleilmse hiti «Koera elu mõtte» järjes «Koera teekond» (A Dog's Journey) leiab armastatud koer Bailey oma uue saatuse ja loob murdumatu sideme, mis viib tema ja ta kallid inimesed seninägematutesse kohtadesse

Bailey (hääle annab taas Josh Gad, «Lumekuninganna ja igavene talv», «Jobs») elab mõnusalt Michigani farmis oma «poisi» Ethani (Dennis Quaid, «Koera elu mõte», «Päev pärast homset») ja Ethani naise Hannah'ga (Marg Helgenberger telesarjast «CSI: kriminalistid»). Tal on isegi uus mängukaaslane – Ethani ja Hannah' pisike tütretütar CJ. Kahjuks otsustab ema tüdruku minema viia. Kui Bailey hing valmistub sellest elust järgmisesse liikuma, lubab ta Ethanile CJ üles otsida ja teda iga hinna eest kaitsta. 

Nii algabki Bailey seiklus läbi mitme elu, mida täidavad armastus, sõprus ja pühendumus. Tema, CJ ja viimane parim sõber Trent puutuvad kokku nii rõõmu kui ka südame murdumisega, samuti muusika ja naeruga – ning mõne eriti hea kõhusügamisega.

«Koera teekonna» lavastas Emmy võitnud Gail Mancuso (telesari «Moodne perekond»,) produtseeris Gavin Polone («Koera elu mõte») ning stsenaariumi kirjutasid W. Bruce Cameron, Cathryn Michon, Maya Forbes ja Wally Wolodarsky Cameroni menuromaani põhjal. 

Apollo Kinodes alates 14. juunist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles