Video: filmi «T2 Trainspotting» näitleja lasti Šotimaal maha

Šotimaal Edinburghis lasti 17. aprillil maha filmi «T2 Trainspotting» näitleja Bradley Walsh

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Šotimaal toimunud kokkupõrkes kaotas elu näitleja Bradley Welsh, kes sai maailmakuulsaks jõugujuhi rolliga 2017. aasta Briti mustas komöödias «T2 Trainspotting», kus ta mängis koos šotlasest staari Ewan McGregoriga.

Edinburghi politsei teatel tulistati 42-aastast endist kergekaalu poksitšempionit 17. aprillil kella 20.00 ajal tänaval pähe, teatab news.com.au.

«Seda surma uuritakse kui tapmist. Politsei küsitleb juhtumi ajal sündmuskohal olnud inimesi,» teatasid uurijad.

Welshile kuulus Edinburghis Holyroodi poksisaal, kus lisaks poksitreeningutele aidatakse narkootikumide ja alkoholi küüsi langenud noori poksi abil oma elu normaliseerida.

Enne näitlejakarjääri oli Welsh Briti kergekaalu poksitšempion, saades maailmakuulsaks kui mängis koos Ewan McGregori, Robert Carlyle’i ja Ewen Bremeriga režissöör Danny Boyle’i menufimis «T2 Trainspotting».

Näitlejad vasakult: Ewen Bremner, Ewan McGregor, Jonny Lee Miller ja Robert Carlyle 25. jaanuaril 2017 filmi «T2 Trainspotting» esilinastusel Londonis

FOTO: Joel Ryan / AP/Scanpix

Paljud šotlased mälestavad sotsiaalmeedias Welshi, kui edukat poksijat ja näitlejat. Teda kiidetakse ka selle eest, et tegeles probleemsete noortega.

«Bradley Welsh oli tuntud inimene, kes oli meie kogukonna üks tugisambaid. Raske on uskuda, et meie rahumeelses Edinburghis lastakse inimene tänaval maha,» oli üks kommentaar.

Šotimaal Edinburghis lasti 17. aprillil maha filmi «T2 Trainspotting» näitleja Bradley Walsh

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Tagasi üles