Millist filmi läheks kinno vaatama eluaegse kinopileti omanikuks saanud ralliäss Ott Tänak?

Ott Tänak Apollo Kino Mustamäel

FOTO: Madis Sinivee

14. aprillil esilinastus kinodes üle Eesti Ott Tänaku elu ja võistluste telgitagustesse kiikav dokumentaalfilm «Ott Tänak: The Movie». Enne pidulikku esilinastust sai Tänak endale kingituseks Apollo Kino eluaegse kinopileti – millist filmi läheks rallimees kinno vaatama?

«Üldjuhul meil pole niipalju vaba aega, et koos perega kinno minna, aga kui see võimalus peaks nüüd kohe avanema, siis esimeseks filmiks valiksime «Dumbo», see oleks tõenäoliselt kõigile meie peres meeltmööda,» sõnas Ott Tänak Kinoportaalile.Ott Tänaku eluaegse kinopileti üleandmine Apollo Kino Mustamäel ja helikopterilend paraadsõidu starti:

Et tegu on ikkagi ralliässaga, siis toimus saabumine esilinastuselegi vastavalt: Tänak ja Järveoja sõitsid filmi esilinastusele Toyota WRC-masinaga. 

Sõitu ja esilinastuse kõnesid kanti üle otsepildis, mida näeb järelvaadatavana siit:

«Ott Tänak – The Movie» on inimlik lugu keerulise iseloomuga sportlasest, kelle teekond rallimaailma tippu on olnud kui sõit ameerika mägedel ning ebaedu põhjuseid tuli tal peamiselt otsida endast.  

Jonnakas visadus kasvatas aga põikpäise maapoisi rallisarja WRC sihikindlaks piloodiks. Tänaseks on Otist saanud ka armastav abikaasa ja isa, kes oma elukutse tõttu suure osa ajast veedab perest lahus.

Filmimeeskond jälgis terve möödunud aasta rallimaailma telgitagustes Tänaku püüdlusi saada maailmameistriks ja oli ka tunnistajaks perega veedetud hetkedele.

Enne Rootsi rallit vaatas Ott Tänak läbi filmi esialgse versiooni ja tõdes, et draamat on seal kõvasti. «Mõneti kopeeris ju möödunud aasta kogu mu karjääri, mõlemas oli pikalt nii häid kui ka väga halbu kohti,» ütles Tänak.

Apollo Kinodes alates 11. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles