Fotod: Raskused seljataga? Tom Hanksi vähist paranenud proua sai Hollywoodis oma tähe ja avaldas surmateemalise laulu

Reede, 29. märtsil kogunes näitleja Tom Hanks perega tema lauljast ja näitlejannast abikaasa Rita Wilsoni sõna otseses mõttes tähtpäevale: naine sai endale Hollywoodi kuulsuste alleel oma roosa tähe. 

62-aastased Hanks ja Wilson (Hanks vaid ligi 4 kuud vanem) tähistasid eelmisel aastal oma 30. pulma-aastapäeva. Neil on kaks ühist poega. Aastaid õnnelikus abielus olnud näitlejad on elanud viimastel aastatel üle ühe raskeima perioodi oma elus: 2015. aastal avastati Wilsonil rinnavähk. Naisele tehti kahepoolne mastektoomia ning taastav operatsioon ning paranemine oli õnneks üpriski kiire. Raske haigusega silmitsi seistes tuli neil abielupaaril omavahel tõsiseid vestlusi maha pidada. 

«Nelja aasta eest, kui mul vähk avastati, oli mul palju erinevaid mõtteid. Olin ärevuses, hirmul ja mõtlesin pidevalt oma surelikkuse peale. Niisiis pidasin oma abikaasaga maha tõsise vestluse, et kui midagi juhtub, siis tahan, et ta oleks kaua aega väga kurb, aga teeks minu lahkumise puhul hoopiski rõõmsa peo, tähistamaks mu elu,» kirjutas Wilson oma Instagrami postituses. 

Samast mõttest on inspireeritud ka tema singel «Throw Me A Party» naise uuelt albumilt, mis samuti reedel ilmus. 

Äsja ilmus lugu

Tagasi üles