Uued filmid: Algav kinonädal tõmbab kevadised mahlad käima pahanduste, huumori, horrori, romantika ja putukatega

Jack Dylan Grazer ja Zachary Levi filmi «Shazam!» esilinastusel

FOTO: Billy Bennight/AdMedia/SIPA/Scanpix

5. aprill toob Apollo Kinodesse kevadiselt rõõmsat tuju, romantikatuuli, muretut elurõõmu ning vastukaaluks ka hinnatud õudusklassikat.

Vallatu superkangelane «Shazam!» külvab pahandust, kombates lapseliku muretusega oma võimete piire

Meist igaühes on peidus superkangelane, kelle välja toomiseks läheb vaid pisut võlukunsti vaja. Billy Batsoni (Angel) puhul piisab sõna «Shazam!» hõikamisest ja tänu iidsele võlurile muutub 14-aastane kasulaps täiskasvanud superkangelaseks Shazamiks (Levi).  Jumaliku keha, kuid lapse südamega Shazam naudib oma täiskasvanu versiooni, tehes seda, mida iga teismeline supervõimetega peale hakkaks: lõbutsedes! Kas ta suudab lennata? On tal röntgennägemine? Kas ta saab kätest välgunooli pilduda? Kas saab sotsiaalteaduste kontrolltöölt puududa? Shazam asub lapseliku rõõmu ja muretusega oma võimete piire kompima. Kuid samas peab ta oma võimeid kärmelt talitsema õppima, et dr. Thaddeus Sivana (Strong) juhitud kurjade surmavate jõududega võidelda.

Filmi tegevus leiab aset DC universumis, kuid on omanäoliselt rõõmsameelne ja perekeskne.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Skandaalse filmitegija uues kirevas komöödias hullab ringi pilves «Rannaparm»

Kultusfilmitegija Harmony Korine'i uus film «Rannaparm» (The Beach Bum), mille peaosas Matthew McConaughey. Tegu on värvika komöödiaga rannas elavast ekstravagantse stiiliga päevavargast nimega Moondog, kes saadab oma päevi mööda mitte midagi tehes, lulli lüües ja end pilve tõmmates. Sõprade meelest raiskab mees oma muusikutalenti, ent too ei plaanigi end kokku võtta. Elurõõmsa rannatolguse elu pööratakse aga pea peale, kui oma reeglite järgi elava mehe tegemistesse sekkub seadusesilm. 

Kirevas ja päikselises linaloos lööb kaasa terve staaride plejaad: Jonah Hill, Isla Fisher, Zac Efron, Snoop Dogg, Martin Lawrence ja Jimmy Buffett. Režissööri ja stsenaristi Harmony Korine'i eelmiste kuulsamate tööde hulka kuuluvad sellised kultusteosed nagu «Kids» (1995), «Gummo» (1997), «Prügikargajad» (2009) ja «Spring Breakers» (2012).

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.Kõhedus kuubis: Stephen Kingi õuduka «Lemmikloomasurnuaid» uus treiler kergitab kananahka õõvastavate lapszombidega

Stephen Kingi menuromaanil põhinev õuduslugu «Lemmikloomasurnuaid» (Pet Sematary) tuleb aprillis uusekraniseeringuna taas kinopubliku ette ning hittfilmile on valminud teine ehk ametlik treiler, mis annab filmist uut ja väga jubedat aimu.

Louis Creed, tema naine Rachel ning nende lapsed Gage ja Ellie kolivad kaugesse maakohta elama. Olles end sisse seadnud, selgub, et lähedal asub ammune lemmikloomade surnuaed, mis asub iidsete Micmaci indiaanlaste matmispaigal ning omab väidetavalt surnuid äratavat jõudu. Kui perekonna kass autolöögi tagajärjel hukkub, maetakse pere lemmik sinnasamma müstilisse kalmupaika ning edasi selgub juba, miks pole hea mõte surnuid üles äratada.

Õudusfilmi ühes keskses osas astub üles «Kolmas kivi päikesest» staar John Lithgow. 

Vaata seansside aeg ja osta pilet siit.

Animafilmis «Minuscule. Mutukad: seiklus Kariibidel» siblivad ringi lepatriinud, hüpnotiseerivad palvetajaritsikad ja ekstsentrilised krabid

Lõuna-Prantsusmaa pisikesse külla on saabumas talv, kui noor ja kartmatu lepatriinu Junior satub kogemata pakki, mis saadetakse kodust kaugele Kariibi merele Guadeloupesse.Tema isal pole valikut, kui ta tahab poja päästa ning ohutult ja tervelt koju tuua. Ta peab ületama Atlandi ookeani ja astuma tundmatule maale, kus teda ootab palju üllatusi… Uues maailmas leiavad aset ebatavalised kohtumised. Kohalike lepatriinude kogukond, hüpnotiseerivad palvetajaritsikad, ebaharilikud röövikud ja ekstsentrilised krabid on vaid mõned metsikud olendid, kellega kangelased kokku puutuvad. Kuid seistes silmitsi suure ohuga, tuleb eksootilistel elukatel jõud ühendada... Külluslikku paradiisi, mida värvikad tegelased koduks kutsuvad, ähvardavad inimesed, kes tahavad saareparadiisi hotellikuurordi ehitada.

Lepatriinul ja ta pojal seisab ees uus väljakutse: nad peavad kaaslaste kodumetsa maha raiumisest päästma. Kangelastele on see paras ülesanne, kuid nad teavad, et nende uued sõbrad on neile abiks. Lisaks tulevad sõpradele teisele poole ookeani appi igat ohtu trotsivad must ämblik ja must sipelgas Mandible. Kas tänu kujutlusvõimele ja leidlikkusele suudab unelmate tiim eraldatud keskkonna päästa?

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Ilusad autod, kiired naised ja palju sekeldusi! Vene komöödias «Kaine autojuht» süütab segasevõitu Moskva peoöö kahe noore kireleegi

Vene romantiline seikluskomöödia «Kaine autojuht» (Трезвый водитель) toob Moskva ööelu virvarris kokku kaks noort armastajat.

On öid, mil pidutsete varavalgeni, peale mida pole enam jõudu ega võimalust koju sõitmiseks. Kas tuleb tuttav ette? Selleks puhuks on olemas kaine autojuht. Valite vaid numbri ja teid viiakse punktist A... vajadusel otse voodisse, sest klient on alati purjus. 

Artjom (Viktor Horinjak) on lõbus, vaimukas ja hea suuvärgiga noormees, kes suundub väikelinnast pealinna seiklusi ja õnne otsima. Artjomi hea sõber peab ebatavalist ametit – ta on autojuht, kes sõidutab koju purjus rikkureid, kes ise rooli keerata ei saa. Palju raha ja luksusautod – just sellisest tööst ongi Artjom unistanud! Peagi vurab ta juba öisetel Moskva tänavatel, reisijateks jõukad kliendid.

Kord satub ta kliendiks kaunis Kristina (Irina Martinenko), kes on äsja lõpetanud rikaste poissmeeste võrgutamise kursused ning kalli auto roolis olev Artjom tundub naisele olevat õige saak, keda ära võrgutada. Luksushotell ja kaunis Kristina on Artjomi jaoks aga tõeline jackpot! Võiks arvata, et öine seiklus sellega lõpebki, kuid asjad võtavad ootamatu pöörde.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles