iDeal kampaania

Fotod: Visa hind! Täna 64-aastaseks saanud Bruce Willis käristas endale ja naisele sünnipäevaks välja ligi 10-miljonilise häärberi

Bruce WIllis ja Emma Heming jaanuaris 2019 filmi «Klaas» esilinastusel

FOTO: MPI99/Capital Pictures / Scanpix

Täna, 19. märtsil tähistab 64. sünnipäeva surematu pühadefilmi «Visa hing» ja veel nii umbes sajas filmis üles astunud hurmur Bruce Willis. Siiani üliheas vormis näitleja ning tema 40-aastane kaasa Emma Harding lähevad mehe uuele eluaastale vastu uhke kinnisvaratehinguga ning tähistavad sünnipäeva ilmselt oma uues Los Angelese kodus.

Märulitäht ja tema modellist naine, kes on paar juba kümme aastat ning kasvatavad ühiselt kaht tütart, tegid eelmisel aastal mitu kinnisvaratehingut ning Los Angelesse, täpsemini Brentwoodi 9,8 miljoni dollari eest soetatud uus kodu märgib paari otsust taas põhikohaga läänerannikule kolida, kust nad 2014. aastal idarannikule kolisid (ja oma toonase kodu 16,5 miljoniga maha müüsid). 

Eelmisel aastal aga otsustas paar maha müüa oma luksusliku 550-ruutmeetrise New Yorgi Upper West Side'i korteri, teenides 17,75 miljonit dollarit. Selle asemele ostsid nad poole väiksema New Yorgi korteri Lincoln Centeri juures, mis maksis  7,9 miljonit dollarit.

Ka pani kuulus paar jaanuaris 13 miljoniga müüki oma New Yorgi osariigis paikneva Bedfordi kandi häärberi, seega jääb Manhattani korter nüüd Williste pere ainsaks residentsiks idarannikul. 

Nende uus ja glamuurne California kodu on tõeline unelm: 1200-ruutmeetrises majas on 7 magamistuba, 5 vannituba, sisespaa, saunad-basseinid, kinosaal, jõusaal, lift, joogastuudio ja profikoka köök. Lisaks ohtralt marmorit ja rohelust.

Vaata pilte:

Tagasi üles