Filmimusa: Reedene õrnusepuhang! Disney elevandipoja «Dumbo» imeline tunnuslugu paneb südame õitsema

«Dumbo»

FOTO: kaader treilerist

Disney imelise muinasjutufilmi «Dumbo» võlumaailmade meister Tim Burtoni käe all valiminud uusversioon sai endale südamliku tunnusloo, mille esitajaks indirokikollektiiv Arcade Fire. 

Loo pealkiri on «Baby Mine» ning pärit on see 1941. aasta «Dumbo» heliribalt. Armsalt retroliku ja õrna laulu autoriteks on Frank Churchill ja Ned Washington, kes teenisid laulu eest ära ka Oscari-nominatsiooni (ning võitsid kuldmehikese filmimuusika eest tervikuna).

Kuula originaali:Arcade Fire'i solist Win Butleril on originaalloo kaveriga lähedane seos. «Mu ema mängib harfi, vend teremini, abikaasa laulab ja mängib trumme ja meie poeg trianglit. Ning mõistagi kogu meie ülejäänud Arcade Fire'i «pere». See lugu seostub minu jaoks alati inimestega, keda oma elus kõige kallimaks pean. Kuulake loo lõpus ka mu vanaisa Alvino kuulsat Sonovoxi!» sõnas ta muusikaajakirjale Spin

Imelise linaloo heliriba originaalmuusika autoriks on legendaarne Danny Elfman.

Kuula lugu ja mine nädalavahetusele vastu armastusega oma südames:

Disney tõelise elevandipojaga filmis tuleb elevandipojal taas silmitsi seista kurja tsirkusemaailmaga, ent taaskord leiab ta endale sõpru, kes aitavad ka kõige keerulisemas olukorras. 

Apollo Kinodes alates 29. märtsist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles