Uus treiler! Vallatu superkangelane «Shazam!» külvab pahandust, kombates lapseliku muretusega oma võimete piire

«Shazam!»

FOTO: IMDB

Lustakas lapsemeelse superkangelase seiklus «Shazam!», mis juba 5. aprillist Apollo Kinodesse jõuab, sai uue treileri – vaata ja saa uusi vihjeid, mis linaloos ees ootab!

Meist igaühes on peidus superkangelane, kelle välja toomiseks läheb vaid pisut võlukunsti vaja. Billy Batsoni (Angel) puhul piisab sõna «Shazam!» hõikamisest ja tänu iidsele võlurile muutub 14-aastane kasulaps täiskasvanud superkangelaseks Shazamiks (Levi). 

David F. Sandbergi («Annabelle: loomine») lavastatud New Line Cinema filmis «Shazam!» saab alguse lugu samanimelisest DC superkangelasest, keda kehastab Zachary Levi (telesari «Chuck»). 

Jumaliku keha, kuid lapse südamega Shazam naudib oma täiskasvanu versiooni, tehes seda, mida iga teismeline supervõimetega peale hakkaks: lõbutsedes! Kas ta suudab lennata? On tal röntgennägemine? Kas ta saab kätest välgunooli pilduda? Kas saab sotsiaalteaduste kontrolltöölt puududa? Shazam asub lapseliku rõõmu ja muretusega oma võimete piire kompima. Kuid samas peab ta oma võimeid kärmelt talitsema õppima, et dr. Thaddeus Sivana (Strong) juhitud kurjade surmavate jõududega võidelda.

Asher Angel (telesari «Andi Mack») astub üles Billy Batsoni ja Mark Strong («Kingsmani» filmid) superkurjami dr Thaddeus Sivana rollis. Filmi produtsent on Peter Safran («Aquaman», «Kurja kutsumise» ja «Annabelle'i» filmid). «Shazamis!» astub veel üles Jack Dylan Grazer («See») Billy parima sõbra ja superkangelase suurima fänni Freddyna, kes kuulub samuti kasuperesse. Kasulast Maryt kehastab Grace Fulton («Annabelle: loomine»), Darlat Faithe Herman (telesari «This Is Us»), Eugene'i Ian Chen (telesari «Värskelt maabunud») ja Pedrot Jovan Armand (telesari «Hawaii 5-0»). Cooper Andrews (telesari «Elavad surnud») ja Marta Milans (telesari «Killer Women») mängivad kasuvanemaid Victor ja Rosa Vasquezt ning Oscarile kandideerinud Djimon Hounsou («Vereteemant») Võlurit.

Filmi tegevus leiab aset DC universumis, kuid on omanäoliselt rõõmsameelne ja perekeskne.

Apollo Kinodes alates 5. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles