Kustutatud kaadrid: 3 humoorikat klippi Ott Tänaku dokist, mis filmi ei mahtunud

«Ott Tänak – The Movie» välja jäänud klipp

FOTO: Sterotek Film

11. aprillil kinodesse jõudva Ott Tänaku dokumentaalfilmi tegijail kogunes aastaga umbes 150 tundi materjali, kõik aga kuidagi ühte filmi sisse ei mahu. Õnneks aga avaldavad dokimeistrid parimaid palu sotsiaalmeedia vahendusel – siin on kolm lahedat klippi, mis kindlasti nägemist väärivad.

Kustutatud klipp #1: Autogrammiralli. Igal rallil jagavad piloodid sadu autogramme. Nagu tõelised rockstaarid!

 

Kustutatud klipp #2: Keelebarjäär. Meile on Oti kohta jutustatud palju toredaid lugusid, millest enamus jäävad esilagu meie montaaži kõvaketastele. Erkki Paunel, Juss Roden ja Kristo Kraag meenutavad, kui Ott 2008. a. Saaremaalt Tallinnasse MM-Motorsporti tuli.Kustutatud klipp #3: Pastakad. Vaata, kui palju pastakaid ja legendivihikuid kulub Ott Tänaku kaardilugejal Martin Järveojal aastas? 

«Ott Tänak – The Movie» on inimlik lugu keerulise iseloomuga sportlasest, kelle teekond rallimaailma tippu on olnud kui sõit ameerika mägedel ning ebaedu põhjuseid tuli tal peamiselt otsida endast.  

Jonnakas visadus kasvatas aga põikpäise maapoisi rallisarja WRC sihikindlaks piloodiks. Tänaseks on Otist saanud ka armastav abikaasa ja isa, kes oma elukutse tõttu suure osa ajast veedab perest lahus.

Filmimeeskond jälgis terve möödunud aasta rallimaailma telgitagustes Tänaku püüdlusi saada maailmameistriks ja oli ka tunnistajaks perega veedetud hetkedele.

Enne Rootsi rallit vaatas Ott Tänak läbi filmi esialgse versiooni ja tõdes, et draamat on seal kõvasti. «Mõneti kopeeris ju möödunud aasta kogu mu karjääri, mõlemas oli pikalt nii häid kui ka väga halbu kohti,» ütles Tänak.

Filmi toodab Sterotek Film.

Apollo Kinodes alates 12. aprillist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles