Vahva video: Nii lahedat isa tahaks iga pliks! Photoshopi-Paps «võlus» oma väikese tütre Kapten Marveliks

FOTO: Kaader videost

«Kapten Marveli» film tegi möödunud nädalavahetusel maailma kinodes ülivõimsa stardipaugu, teenides globaalselt hiiglaslikud 455 miljonit dollarit kassatulu ning meelitades Eestiski kinodesse enam kui 14 000 inimest. Paljud noored fännid ootasid filmi pikisilmi – nii ka fotograaf Josh Rossi 5-aastane tütar Nellee. Isal tuli seepeale vahva idee, kuidas lapsele tore üllatus teha ja temaga toredasti aega koos veeta.

Fotograaf tuli ideele töödelda oma tütar Brie Larsoni asemele filmi postritele ning kaadritesse, nii et ta võiks end tunda nagu tema iidoli miniversioon. Mõte tuli tal sellest, et laps on suur superkangelaste fänn ning hakkas omal algatusel «Kapten Marveli» stseene kodus järgi tegema. Mõeldud-tehtud! Isa palkas õmbleja, kes tegi tüdrukule Kapten Marveli superkangelase kostüümi ning nii sündisidki vahvad kaadrid.

«Olen tahtnud teda kujutada tugeva tüdrukuna, et ta tunneks end enesekindlalt,» sõnas Rossi. «Naised on väga tugevad ja Kapten Marvel esindab seda. Mulle meeldib, et ta on Maa kaitsja,» lisas fotograaf.

YouTube'is Photoshop Dad ehk Photoshopi-Papsi nime all tegutsev Rossi jagas kogu protsessi ka videona:

«Kapten Marvel» on järjekorras 21. Marveli film ning koomiksisarja esimene ekraanilugu, mille keskmes naiskangelane. Ühtlasi on see esimene Marveli film, mille üks režissööridest naine (lavastajad Anna Boden ja Ryan Fleck). Brie Larson kehastab filmis peakangelast Kapten Marvelit, kodanikunimega Carol Danvers, kellest saab planeedi tugevaim superkangelane just siis kui teda kõige rohkem vaja ehk galaktilise rassisõja puhkedes. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles