Uus treiler: Saa tuttavaks perefilmi «Kuninganna corgi» koerustükke täis kuningliku sabaliputajaga

«Kuninganna corgi»

FOTO: IMDB

Kuninganna Elizabeth II armastatud paleelemmikud seiklevad juba varsti animafilmis «Kuninganna corgi» (The Queen's Corgi).

Filmi uues treileris saame peategelasega lähemalt tuttavaks:

Kuninganna ja tema koerakeste elud on sedavõrd läbi põimunud, et neid pannakse poseerima koguni kuninglikel perepiltidel, nende piltidega suveniire müüakse palee meenepoes ning kuninglikud seltsilised on isegi ajakirjakaasi kaunistanud. Animafilmis seikleb ringi ja külvab pahandust corgikutsikas nimega Rex, kes on kuninganna uusim lemmik. Sellise nimega koera pole küll kuningannal kunagi olnud – tema esimese koerakese, kelle kuninganna sai 18-aastaselt, nimi oli Susan, ning järgmiste nimed teiste seas Monty, Willow, Foxy, Bushy, Vulcan, Candy, Whisky ja Bisto Oxo. Ilmselt võib aga filmis nii mõndagi tõelist näha, sest koerad on ju koerad ning kindlasti on nad aegade jooksul nii mõnegi jamaga hakkama saanud. 

«Kuninganna corgi» on seikluslik animatsioon Suurbritannia kuninganna armastatuimast koerast Rexist, kes perenaise silmist kaotades satub kokku eri tõugu koerte rühmaga, kes üksteisele vastu astuvad ja omavahel kaklevad. Eepilisel teekonnal tagasi kuninganna juurde Rex armub ja avastab oma tõelise olemuse.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Veikko Täär (Rex), Mirtel Pohla (Wanda), Marko Matvere (Charlie), Alina Karmazina, Emil Rutiku, Galina Tikerpuu, Piret Viisimaa, Tauno Hints, Priit Öövel, Toomas Krall, Andrus Kasesalu jt.

Apollo Kinodes alates 22. märtsist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles