Nicole Kidman selgitab, miks ta politseidraamas «Hävitaja» skandaalselt räbal välja näeb

Nicole Kidman

FOTO: VALERIE MACON / AFP / Scanpix

Sünge politseidraama «Hävitaja» (The Destroyer) toob näitleja Nicole Kidmani ekraanile tema karjääri ühes kõige karmimas ning ühtlasi ilmselt ka füüsiliselt kõige ebaatraktiivsemas rollis, mis meedias palju tähelepanu on pälvinud.

Kui «Hävitaja» alkohoolikust peategelane Erin Bell, keda Nicole Kidman kehastab, näeb välja kui surm ise, siis polevat selle mõte kõigest vaatajat šokeerida, vaid väljendada karakteri emotsionaalset reaalsust, tema siseelu. «Filmis on koguni fraas, kus ta ütleb, et teda ei huvita, mis temaga juhtub,» selgitas Kidman – justnimelt seda mõtet tasub otsida ka tema tegelaskuju välimusest, mis alati imekauni Nicole Kidmani tavapärasest välimusest drastiliselt erineb.

Filmilavastaja Karyn Kusama märgib juurde, et Erin Belli välimus paistab niivõrd šokeeriv vaid võrdluses Nicole Kidmaniga, ent mitte nende inimestega, kes elavad kõrbes, kellele kõrbetuul päevast päeva näkku puhub ning kes ohtlike mõnuaineid kasvõi vahetevahel tarvitavad.

Vaata intervjuud režissööri ja Kidmaniga:

Kidman kehastab filmis tugevat ja karastunud Los Angelese politseidetektiivi Erin Belli, kellel tuleb tagasi pöörduda ühe oma karjääri algusesse jääva juhtumi juurde. Noore politseinikuna sai ta ülesande imbuda sisse kriminaalsesse jõuku, kuid ülesanne lõppes traagiliste tagajärgedega ning see on teda terve karjääri piinanud. Kui jõugu ninamees uuesti välja ilmub, peab Bell oma minevikuga tõtt vaatama ning suhtlema nendega, kes olid juhtumiga seotud, et jõugu ninamehe Silase (Toby Kebbell) tegemistele lõplikult punkt panna.

Filmi on lavastanud Karyn Kusama, kes on eelkõige tuntud oma debüütfilmi «Girlfight» poolest, mis võitis aastal 2000 Sundance'i filmifestivalil parima filmi ja parima lavastaja auhinnad.

Apollo Kinodes alates 1. märtsist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles