Kuula parima filmilaulu nominente! Oscarite gala avanumbri teeb õhtujuhi asemel Queen

Queen + Adam Lambert

FOTO: Alessandro Bosio/Pacific /SIPA / Scanpix

Juba pühapäeva õhtul jagatakse Hollywoodis kätte 91. Oscarid, Eesti rahvas saab filmiaasta suursündmusest osa vähese ajanihkega ehk vastu esmaspäeva varahommikut algusega kell pool 2 öösel. Et galal tänavu õhtujuhti pole, sai teatavaks juba kuid tagasi. Nüüd aga selgus, mis või kes asendab traditsioonilist õhtujuhi avakõnet.

Avanumbriks on Ameerika filmiakadeemia valinud uhkemast uhke lahenduse: lavale tuleb Freddie Mercury eluloost kõneleva ning parima filmi Oscarile kandideeriva «Bohemian Rhapsody» taga seisev Queen ise. Solistina astub üles aga mitte näitleja Rami Malek, vaid Mercury tegelik muusikaline mantlipärija Adam Lambert, kes ka Tallinnas Queeniga esinemas käis. Staarid avaldasid ülesastumise üle rõõmu ka sotsiaalmeedias. 

Kui algselt kuuldusid kõlakad, et kõik parima laulu Oscari kandidaadid ei mahu galaprogrammis esinema ja lavale tuuakse vaid kaks, siis mõningane pahameel Lady Gaga suunalt lahendas olukorra. Oscarite ametlik teadaanne kuulutas lisaks Queenile välja ka filmi «Mary Poppins tuleb tagasi» laulu esitaja, kelleks on Bette Midler.

Bette Midler 

FOTO: Raymond Hagans/MPI/Capital/Scanpix


Meenuta kõiki parima filmilaulu Oscari-kandidaate

Lady Gaga ja Bradley Cooper «Shallow» (filmist «Täht on sündinud»):

Kendrick Lamar ja SZA «All The Stars» (filmist «Must panter»):Jennifer Hudson «I'll Fight» (filmist «RBG»):Bette Midler «The Place Where Lost Things Go» (filmist «Mary Poppins tuleb tagasi»):«When A Cowboy Trades His Spurs For Wings» (filmist «The Ballad Of Buster Scruggs»):Vaata, kes on Oscaritele nomineeritud.
 

OTSEÜLEKANNE OSCARITELT FILMZONE'IS

Eestis näitavad otseülekannet 91. Oscaritelt eksklusiivselt telekanalid Filmzone ja Filmzone+. Suurejooneline ülekanne Hollywoodist algab 25. veebruari varahommikul staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub auhinnagala enam kui kolmetunnise otseülekandega. Filmzone ja Filmzone+ on vaatajaile kättesaadav kõigi juhtivate kaabeloperaatorite võrkudes üle Eesti.

Oscarite Eesti teleülekandele ja sellele eelnevale punase vaiba ülekandele elab otsekajastuses kaasa ka ülekande partner Apollo Kinoportaal otse Postimehe esilehel.

Püsige meiega!

Tagasi üles