iDeal kampaania

Fotod: Kristallipilv või Trumpi soengulaine? Vaata, kuidas laotub punane vaip ja milline hakkab välja nägema Oscarite lava

Juba 25. veebruari öösel ja varahommikul meie aja järgi saab kaasa elada 91. Oscarite jagamisele Hollywoodis, Dolby teatris. Ettevalmistused juba käivad ning avalikustatud on esimesed lavakujundused.

Samal ajal kui akadeemia liikmetel on veel viimane võimalus filmide poolt hääletada (hääled lüüakse lukku täna öösel meie aja järgi) ulatuvad tellingute näol juba üle Dolby teatri ees laiuva Hollywoodi bulevardi ning paika seatakse esimesi punaseid vaipkatteid. Samal ajal käib usin töö ka majas sees, kus seatakse paika suurejoonelist lava, mida saab imetleda juba teleülekandes.

Lavakujunduse autoriks on disainer David Korins, kes jagas lavakujundust oma Instagramis. «Maailm on täis sirgeid jooni ja kanget mõtlemist. Selleaastasteks Oscariteks olen kujundanud maailma, mis põhineb ideede põimumisel ja kogukondlikkusel. Kujunduses kasutan sooje ja sõbralikke vorme, mis ulatuvad mitte vaid saalini, vaid ka televaatajateni. Kutsume seda Kristallpilveks,» kirjutas disainer foto juurde. Ta lisas, et enam kui 700 kg kaaluv lavakujundus vahetab õhtu jooksul mitu korda nägu ning märgib, et lisaks tuuakse lavale 40 000 roosi.

Mõistagi on foto kommentaarides juba jagatud ohtralt tagasisidet ning nii mõnedki naljahambad võrdlevad lavakujundust president Donald Trumpi voogava soenguga. Eks oma silm on kuningas!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1st look at my design for the 91st Academy Awards. I think we can all agree that the world is filled with too many straight lines & rigid thinking. For this years #oscars I have designed a world based on the ideas of inclusion & community. The design uses warm welcoming shapes that will not only reach out & wrap around the audience but towards the viewers at home. We call this piece the CRYSTAL CLOUD. It’s only one of many looks for the #oscars on February 24 (a week from today). It weighs 1600 lbs & I can tell you (because we teched it yesterday) that it’s truly spectacular in person. Can’t wait for you all to see what we are cooking up for the telecast. Did I mention we have about 40,000 real roses on stage?

A post shared by David Korins (@davidkorins) on

OTSEÜLEKANNE OSCARITELT FILMZONE'IS

Eestis näitavad otseülekannet 91. Oscaritelt eksklusiivselt telekanalid Filmzone ja Filmzone+. Suurejooneline ülekanne Hollywoodist algab 25. veebruari varahommikul staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub auhinnagala enam kui kolmetunnise otseülekandega. Filmzone ja Filmzone+ on vaatajaile kättesaadav kõigi juhtivate kaabeloperaatorite võrkudes üle Eesti.

Oscarite Eesti teleülekandele ja sellele eelnevale punase vaiba ülekandele elab otsekajastuses kaasa ka ülekande partner Apollo Kinoportaal otse Postimehe esilehel.

Püsige meiega!

Tagasi üles