Galerii: Need filmistaarid asuvad Oscaritel kuldmehikesi kätte jagama

Ameerika filmiakadeemia avalikustas esimesed staarid, kes asuvad Oscaritel auhindu kätte jagama. 

Nagu juba mõnda aega teada, siis õhtujuhti Oscarite galal sedapuhku traditsioonilisel kombel ei olegi, kuigi alguses koomik Kevin Hart selle töö vastu võttis. Skandaali tõttu tule alla sattunud näitleja astus paraku avalikkuse survel tagasi ning jättis Ameerika filmiakadeemia katkise küna ette, mis otsustati lahendada innovatsiooniga, mida Oscarite ajaloos korra juba nähtud on – gala ilma õhtujuhita. 

Õhtujuhi puudumine ei tähenda aga, et galalt puuduks kombekohased staaridest kuldmehikeste üleandjad, kellena on välja kuulutatud järgmised filmitähed (vt ka galerii): Awkwafina, Daniel Craig, Chris Evans, Tina Fey, Whoopi Goldberg, Brie Larson, Jennifer Lopez, Amy Poehler, Maya Rudolph, Amandla Stenberg, Charlize Theron, Tessa Thompson ja Constance Wu. Nimekiri täieneb sündmuse lähenedes veelgi. 

Mälestussegmendis astub muusikalise palaga üles Los Angelese filharmooniaorkester Venezuela dirigent Gustavo Dudameli juhtimisel.

OTSEÜLEKANNE OSCARITELT FILMZONE'IS

Eestis näitab otseülekannet 91. Oscaritelt eksklusiivselt telekanal Filmzone. Suurejooneline ülekanne Hollywoodist algab 25. veebruari varahommikul staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub auhinnagala enam kui kolmetunnise otseülekandega. Filmzone on vaatajaile kättesaadav kõigi juhtivate kaabeloperaatorite võrkudes üle Eesti.

Oscarite Eesti teleülekandele ja sellele eelnevale punase vaiba ülekandele elab otsekajastuses kaasa ka ülekande partner Apollo Kinoportaal otse Postimehe esilehel.

Püsige meiega!

Tagasi üles