7 põhjust, miks Katherine Heigl on üks Hollywoodi vihatumaid staare

Katherine Heigl aastal 2017

FOTO: Jordan Strauss / AP/Scanpix

Täna saab Kanal 2 ekraanil näitlejatar Katherine Heiglit näha filmis «Inetu tõde», kuid naist puudutav tõeline inetu tõde on see, et ta on tegelikult üks halvima kuulsusega inimesi Hollywoodis.

Kogusime News24 abiga kokku põhjused, miks lood on selliseks kujunenud.

  1. Heigl on tuntud oma diivatsemise tõttu. Küll on tal probleeme rõivastega, siis ei tule ta oma treilerist välja, iga päev pani ta kahtluse alla stsenaariumi – nii on kirjeldanud teda üks naisega koos töötanud inimene.
  2. Tema ema ja mänedžer Nancy Heigl olevat sama pöörane ning ropu suuga, saates pidevalt inimesi pikalt ning sõimates neid idiootideks.
  3. Ta on ahne. Filmi «Jenny’s Wedding» produtsendid pidi korraldama veebis korjanduse, et saada raha kokku talle palga maksmiseks, kuna tema nõudmised olid nii kõrged.
  4. Ta pole eriti lojaalne. Aastal 2008 ütles ta oma esimese suurema filmi «Knocked Up» kohta, et see oli seksistlik.
  5. Ta räägib halba ka oma kolleegidest. Aastal 2008 ütles ta, et ei taha, et teda nomineeritaks «Grey anatoomia» rolli eest Emmyle, kuna see on «nii halvasti kirjutatud».
  6. Tal on tõelised staarinõudmised. Kui ta promos oma filmi «27 Dresses», nõudis ta välismaal ööbimist presidendisviitides. Ühe allika sõnul ei ole selliseid nõudmisi ka kõige suurematel staaridel.
  7. Inimestele meeldib teda vihata, kuna ta armastab end liiga palju. Ühe fänni sõnul on ta hea näide sellest, kuidas mõnikord on ilu pinnapealne ning kuidas teinekord on kõige ilusamatel tüdrukutel kõige koledam iseloom.
Tagasi üles