Petetud naiste magus kättemaks! Vene komöödias «Armukesed» saavad valelikud abielumehed vett ja vilet

«Armukesed»

FOTO: kinopoisk.ru

Vene komöödias «Armukesed» (Любовницы) loovad abielumeestest tüdinud armukesed salaühingu, mille eesmärgiks on aidata naistel oma üle aisa löövatele kaasadele kätte maksta.

Miks kõik hea ja ilus saab alatasa inetult otsa saab? Teil on olnud koos hulgaliselt kauneid ja kirglikke hetki, olete surmkindel, et olete selle mehega elupäevade lõpuni. Kuid nagu välk selgest taevast, ütleb ta ühel päeval: «Musike, anna andeks. Ma olen abielus.» või siis «Ma armastan sind, kuid ma ei saa laste pärast lahutada». Siis jõuab naisele kohale, et ta on kõigest armuke ja perelõhkuja.

Sama juhtus kolme naisega – näitleja, medõde ja tudeng – kes juhuslikult kohtuvad baaris. Nad kõik on petetud ja hüljatud abielumeeste poolt. Aga abielus seelikukütid tegid ränga vea, et need kolm kaunitari välja vihastasid. Makstes valusalt kätte oma eksidele, jõuavad nad järeldusele, et selliseid petetuid naisi, kes on teenimatult abielumeeste mängukannideks, on lausa tuhandeid. Nad loovad petetud naiste salaühingu, et aidata ka teistel valelikke abielumehi karistada. See on veetlev ja ohtlik kolmik. Nad panevad mehed piinlikkust tundma, ise samal ajal lõbusalt naeru kihistades.

Komöödia «Armukesed» lavastajaks on Jelena Hazanova, peaosades astuvad üles kolm kütkestavat näitlejannat Paulina Andrejeva («Müüdid»), Aleksandra Bortitš («Kaalust alla») ja Julia Aleksandrova («Viimased jõulupuud»). Lustakas komöödias saame näha, milleks on võimelised naised, kelle eneseuhkusele on andnud löögi ebaausad mehed.

Apollo Kinodes alates 8. märtsist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.
 

Tagasi üles