Filmimusa: Romantiline laupäev! Brainstormi tunnuslugu vene komöödiale «Seitse õhtusööki» paneb südame tugevamalt tuksuma

«Seitse õhtusööki»

FOTO: Kaader videost

Saabuv veebruarikuu toob kinodesse romantilise vene komöödia «Seitse õhtusööki» (7 Uzhinov). Filmi tunnusloo laulis üllatusena sisse aga ka eestlaste suur lemmik, lõunanaabrite Brainstorm, kelle ninamees Renars Kaupers ka osade Lotte-filmide laulude autor. Kuula lugu!

Pärast viieaastast kooselu laguneb abikaasade suhe koost: lapsi pole, armastus on jahtunud, ühised huvid praktiliselt puuduvad. Kui naine palub lahutust, saab peakangelane äkitselt aru, et pole valmis lähedasest inimesest loobuma. Seega veenab ta naist osalemas testis, mille ta oleks justkui ise välja töötanud. Suhete taastamise test kannab nime «Seitse õhtusööki». Kokkuleppe järgi saab naine lahutuse siis, kui ta ka testi järel oma kavatsust ei muuda. Asi näib lihtne: paar peab seitse korda koos õhtustama, ent selgub, et iga õhtusöök on erinev – näiteks õhtusöök pimedas, õhtusöök alasti olles, õhtusöök võõra inimese juuresolekul. Naine, kes on kindel, et mees püüab vaid lahkuminekut edasi lükata, jääb nõusse.

Apollo Kinodes alates 15. veebruarist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles