Tõeline pomm! Vürtsikas vene komöödia «Vali tõde» teeb sõpruskonna telefonide salasisu avalikuks

«Vali tõde»

FOTO: Apollo Kino

Vene komöödias «Vali tõde» (Громкая связь) muutub süütu seltskonnamäng saladuste paljastuseks.

Nad on su parimad sõbrad. Nende seltsis võid alati jääda iseendaks – sa ei pea teesklema, sest nad aktsepteerivad sind sellisena, nagu sa oled. Nad on alati abivalmis ja sulle toeks. Sa tunned neid juba nii kaua, et ei mäletagi enam, millal esmakordselt kohtusite. Teil on koos alati nii huvitav ja lõbus. Olete üheskoos palju läbi elanud ja enda arvates tunnete üksteist niivõrd hästi, et võite olla üdini ausad, sest keegi ei mõista teid hukka. Kuid paraku siiski… 

Seitse head sõpra – kolm abielupaari ja üks poissmees – otsustavad õhtusöögilauas mängida üht mängu. Reeglid on lihtsad: kui heliseb mobiiltelefon, tuleb see panna valjuhääldi peale ning saabuvad sõnumid tuleb kõigile kõva häälega ette lugeda. Esmalt lihtsana tundunud mäng osutub aga jube keeruliseks. Selgub, et kõigil on siiski luukered kapis. Ilmsiks tulevad saladused tekitavad hulganisti kentsakaid, piinlikke ja hirmnaljakaid olukordi. 

Tegu on vene versiooniga 2016. aastal linastunud Itaalia tragikomöödiast «Täiuslikud võõrad», mis meenutab kõigile, igaühel meist on kolm elu: avalik, privaatne ja salajane. 

 Gromkaya svyaz
(2019) on IMDb

Apollo Kinodes alates 22. veebruarist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles