Kindel otsus: Näitlejanna Anne Hathaway hülgab 16 aastaks alkoholi

Anne Hathaway

FOTO: LCLA / Broadimage / Scanpix

Näitlejanna Anne Hathaway, keda peagi saab Eesti kinodeski näha filmis «Meelerahu», võttis vastu otsuse järgmised 16 aastat karskelt elada.

Näitlejanna tunnistas Ellen DeGeneresi jutusaates, et alkoholist sai tal villand just «Meelerahu» võtetel Mauritiusel, kus tema ja kaasnäitleja McConaughey ning viimase naine Camila Alves teadmata kogustes rummi kaanisid. «Ma lihtsalt ei saa nii palju juua kui nemad,» tunnistas Hathaway ning nentis, et järgmisel päeval tuli pohmellis peaga režissööriga tähtsaid jutte ajada. 

Alkoholita elab Oscari-võitjast Hathaway nüüdseks juba alates läinud oktoobrikuust ning plaanib karsket joont hoida kuni oma 2-aastase poja täisealiseks saamiseni. 

«Kavatsen mitte juua alkoholi nii kaua, kuni mu poeg minuga koos elab, kuna mulle ei meeldi, milline ma olen, kui ma joon. Ta hakkab jõudma ikka, kus ta vajab mind kogu aeg väga palju ning eriti just hommikuti. Ükspäev viisin ta kooli, kui mul oli pohmell – ma küll ei sõitnud autoga, aga tundsin end väga halvasti selle pärast,» põhjendas näitlejanna.

Põnevikus «Meelerahu» (Serenity) astuvad pingeliselt vastuolulistes rollides kinoekraanile Hollywoodi ühed parimad näitlejad Anne Hathaway ja Matthew McConaughey.

Baker Dill (Oscari-võitja Matthew McConaughey «Elujanu», «Tähtedevaheline») on kalalaeva kapten, kes sõidab merd idüllilisel troopilisel Plymouthi saare lahesopil. Mehe rahulik elu mõraneb kildudeks, kui ta eksnaine Karen (Oscari-võitja Anne Hathaway, «Hüljatud», «Oceani 8») temalt abi palub. Naine anub Dilli, et ta päästaks tema ja nende noore poja naise uue vägivaldse abikaasa (Jason Clarke «Terminaator: Genisys», «Näen vaid sind») käest. Naise plaan on viia abikaasa kalastusretkele ja ta üle parda haide söögiks heita. Karen tõmbab Billi tagasi ellu, mida ta on püüdnud selja taha jätta. Heitlus õige ja vale vahel viib mehe maailma, kus kõik ei pruugi olla selline, nagu näib. 

Apollo Kinodes alates 1. veebruarist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles