Pühapäevad ürgelukatega! Kanal 2 filmiõhtu toob täna teleekraanile kassahiti «Jurassic World: Sauruste maailm»

Kanal 2 täidab talvised pühapäevaõhtud eelajalooliste koletistega – järjestikku neljal pühapäeva õhtul toob kanal ekraanile legendaarsed Jurassic Parki ja Jurassic Worldi filmid. Maratoni lööb lahti täna õhtul kell 20:05 linastuv 2015. aasta suurfilm «Jurassic World: Sauruste maailm». 

Tegu on esimese filmiga Universali «Jurassic Worldi» filmitriloogiast, millele saabus järg «Jurassic World: Langenud kuningriik» läinud aasta suvel ning tuleb järg aastal 2021.

Ekstentrilise miljardäri John Hammondi unistus on teostunud ja tuhanded külastajad uudistavad ainulaadset parki täis lendavaid ning ujuvaid lihast ja luust dinosauruseid, üks suurem ning hirmuäratavam kui teine. Sauruste enneolematutesse mõõtmetesse ja võimetesse on oma panuse lisanud teadlaste geenimanipulatsioonid. Kuid ka seekord ei jää Emakese Loodusega mängimine karistamata. Vallandub kaos, mis seab ohtu kõigi külastajate turvalisuse – valla on pääsenud kõige ohtlikum pargiasukas.

Olge valmis tõeliselt suureks seiklusfilmiks täis kriiskeid, möirgeid, pööraseid põgenemisi, hiiglaste võitlust ning meeletut pinget!

Produtsendina hoidis filmi valmimisel silma peal Steven Spielberg ise. Režissööritoolis istus Colin Trevorrow («Safety Not Guaranteed») ning peaosas hiilgab üks uue põlvkonna suurimaid filmistaare Chris Pratt («Guardians of the Galaxy», «The Lego Movie») koos sarmika Bryce Dallas Howardiga («50/50»).

«Jurassic World: Sauruste maailm» Kanal 2s sel pühapäeval, 13. jaanuaril kell 20:05.

Vaata filmi kinotreilerit:

Tagasi üles