Video: Vaata, mis toimus globaalse hittfilmi «Aquaman» kaadritagustes

Jason Momoa «Aquamani» esitlusel Sydneys

FOTO: Speed Media / ZUMAPRESS.com / Scanpixx

Ülemaailmselt väga menukaks osutunud «Aquamani» film on suutnud teenida juba ligi 300 miljonit dollarit kassatulu ning sellele ennustatakse koguni kolm korda suuremat summat, tehes sellest ühe kõigi aegade edukaima ekraaniloo. Ka Eestis on pooljumalusest Arthur Curry seiklused kinodesse meelitanud juba üle 10 000 inimese. 

Kui juba lugu ise ning visuaalefektid on filmis suurepärased, siis kirsiks tordil on veel ka supernäitlejad: müütilises linaloos teeb kaasa Hollywoodi tippstaar Nicole Kidman. Mis aga toimus selle vaatemängulise kinoelamuse kaadri taga? Seda vaata videost:

Vaata filmi viimast treilerit:

Warner Bros. Picturesi ja lavastaja James Wani märulist kubisev seiklusfilm «Aquaman» toob ekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Peaosa kehastab Jason Momoa. Filmis paljastub poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase Artur Curry pärinemislugu, kui teda ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla see, kelleks sündis – kuningas.

Amber Heard mängib raevukat sõdalast ja Aquamani liitlast Merat; Oscarile kandideerinud Willem Dafoe on Atlantise valitsusnõunik Vulko; Patrick Wilson on Atlantise praegune kuningas Orm/Ocean Master; Dolph Lundgren on Atlantise hõimu Xebeli kuningas; Yahya Abdul-Mateen II on kättemaksuhimuline Black Manta. Oscari-võitja Nicole Kidman astub üles Arthuri ema Atlanna rollis, Ludi Lin mängib Atlantise eriüksuse kaptenit Murki ning Temuera Morrison kehastab Arthuri isa Tom Curryt.

Wani lavastatud stsenaariumi autorid on David Leslie Johnson-McGoldrick («Kurja kutsumine 2») ja Will Beall («Gangsterite jahtijad», telesari «Treeningpäev»). 

Filmi saab Apollo Kinodes näha alates 21. detsembrist 2018. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Vaata eestikeelset treilerit:

Tagasi üles