«Päästja koolikella» Zack mängib peaosa Ridley Scotti paljupasundatud vampiiripõnevikus

Mark-Paul Gosselaar telesarjas «Päästja koolikell»

FOTO: IMDB

90ndate hittseriaali «Päästja koolikell» staar Mark-Paul Gosselaar teeb suurejoonelist comeback'i: endisest tiinekate seriaali kompust saab peaosaline Ridley Scotti vampiiripõnevikus «The Passage» («Teekond»).

44-aastane Gosselaar kehastab seriaalis, mis esilinastub USAs FOXi telekanalil 14. jaanuaril, föderaalagenti, kes vastutab tüdruku eest, kes on valitud katsejäneseks kõiki haigusi ravivale viirusele. Paraku võib viirus kõrvaltoimena hävitada kõik planeedi Maa elanikud.

Aasta 2019 märgib muuseas ka teleseriaali «Päästja koolikell» 30. sünnipäeva. Sari osutus Gosselaari läbimurdeks ning alustades vaid 15-aastane noor näitleja mängis seriaalis kokku 4 aastat. Hiljem on nelja lapse isa Gosselaar üles astunud väga paljudes USA keskpärasemat sorti telesarjades ja telefilmides, eriti krimiseriaalides. «The Passage» on näitleja jaoks üle paari aasta esimene ning ilmselt viimaste aastate kaalukaim ülesastumine. Telekanal FOX on sarjale väga palju promoraha alla ladunud ning meedia kirjutab seriaalist esiotsa väga hästi, nimetades seda omapäraseks looks, mis meenutab «Vampiiri päevikuid» ning «Stranger Thingsi».

Vaata treilerit:

Tagasi üles