Lady Gaga põhjendab: oluline pisiasi, mille pärast «Täht on sündinud» tunnuslugu naistele meeldib

«Täht on sündinud»

FOTO: Kaader videost

Parima filmilaulu Kuldgloobusele kandideeriv «Täht on sündinud» tunnuslugu «Shallow» sisaldab endas lauljatari ja filmi ühe peaosatäitja Lady Gaga sõnul üht olulist elementi, mis teeb loost nii võimsa hiti, nagu see on.

Selleks pisiasjaks olevat loo ülesehitus: tegu on duetiga, mis toimub vestluse vormis, avaldas artist Varietyle antud intervjuus. 

«See on mehe ja naise vaheline vestlus, kus mees tõesti ka kuulab naist. Me elame ajastul, mil see on naistele väga oluline. Naised tahavad, et neid kuulda võetaks,» sõnas Gaga. «On imeline vaadata, mismoodi inimesed sellest loost kinni hakkavad, sest tegu on ühe kõige isiklikuma looga, mille kunagi kirjutanud olen. «See on samas ka lihtsalt väga ilus laul ning igaüks võib seda omamoodi tõlgendada,» jätab muusik loo tähenduse siiski lahtiseks. 

Lugu on alates selle ilmumisest oktoobri alguses tõusnud üheks aasta populaarsemaid hittlooks, filmimuusikast rääkimata: pala jõudis Billboard Hot 100 edetabelisse ning huvitaval kombel püsib ballaad ka Billboardi tantsumuusika edetabeli esikohal (kuna sellest on tehtud hulgaliselt DJ remixe).

Kuula lugu:

Kes tümakast hoolib, siis võib pala ka tugevas ööklubirütmis nautida:

«Täht on sündinud» filmis astuvad üles neljakordne Oscari-nominent Bradley Cooper («Ameerika snaiper», «Ameerika afäär», «Õnneteraapia») ja Oscarile kandideerinud muusikastaar Lady Gaga, kes teeb selles filmis oma esimese peaosa. Cooper teeb selle filmiga oma debüüdi lavastajana.

Traagilise armastusloo uusversioonis (tegu on klassikalise Hollywoodi kuulsuselooga, millest on tehtud eelnevalt juba kolm filmi) mängib Cooper Jackson Maine'i, kantrimuusikastaari, kes on parasjagu allakäigu äärel, kui ta avastab andeka tundmatu muusiku Ally (Gaga). Jack juhib Ally rambivalgusesse ning paneb aluse tema tähelennule. Ally edukast karjäärist hoolimata varjutab nende suhet Jacki jätkuv võitlus oma sisemiste deemonitega.

Apollo Kinodes alates 5. oktoobrist 2018.

 A Star Is Born
(2018) on IMDb

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles