Uued filmid: jõulueelne kinonädal kingib filmifännidele «Aquamani», «Bumblebee», Lumekuninganna seikluse ning võmmikomöödia

Nicole Kidman, Jason Momoa ja Amber Heard «Aquamani» esilinastusel

FOTO: Jordan Strauss / AP

Algav kinonädal juhatab pühadeaja sisse nelja uue filmiga, mis peaks eriliselt rõõmustama kõiki fantaasiamärulite fänne.

Unusta Tom Cruise! Vesises fantaasiamärulis «Aquaman» lööb laineid eriti kange meesiludus

DC samanimelisel koomiksil põhinev vaatemänguline suurfilm «Aquaman» jutustab müütilise poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase, kuningaks sündinud Artur Curry loo. Meest ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma tegeliku olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla vete valitseja.

Warner Brosi järjekordse kassahiti naiskangelase rollis astub üles Amber Heard («Õigluse liiga», «Super Mike XXL»), kes mängib raevukat sõdalast ja Aquamani liitlast Merat. Oscari-võitja Nicole Kidman aga astub üles Arthuri ema Atlannana.

Ekraanil seiklevad lisaks fantastiliste tegelastena veel Oscarile kandideerinud Willem Dafoe (Atlantise valitsusnõunik Vulko), Patrick Wilson (Atlantise praegune kuningas Orm/Ocean Master),  Dolph Lundgren (Atlantise hõimu Xebeli kuningas), Yahya Abdul-Mateen II (kättemaksuhimuline Black Manta), Ludi Lin (Atlantise eriüksuse kapten Murk) ning Temuera Morrison (Arthuri isa Tom Curry). 

Filmi saab Apollo Kinodes näha alates 21. detsembrist 2018. 

 Aquaman
(2018) on IMDb

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Vapper Gerda asub muinasjutus «Lumekuninganna 4: peeglitagune maailm» oma võluritest peret päästma

Vahetult enne jõule tuleb kinodesse uus ja maagiline muinasjutufilm «Lumekuninganna 4: peeglitagune maailm» (Snezhnaya koroleva. Zazerkale).

Režissöör Aleksey Tsitsilini ja stsenarist Vladimir Nikolaevi muinasjutufilmi peategelaseks on tüdruk nimega Gerda. Kuigi tüdruku vanematel ja vennal on maagilised võimed, siis pole tema aga pealtnäha oma üleloomulikke andeid pärinud. Ühel päeval, kui kuningas Harald otsustab kõik võlurid kuningriigist Peeglitagusesse Maailma pagendada, kaotab Gerda oma pere ning tüdrukul tuleb asuda oma võimeid avastama, et pere päästa. Sel teekonnal saab teda aidata vaid Lumekuninganna.

Apollo Kinodes alates 21. detsembrist 2018. 

 Snezhnaya koroleva. Zazerkale
(2018) on IMDb

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.
 

Südikas kuldkollane transformer pääseb filmis «Bumblebee» viimaks peakangelasena püünele

Fantastiline action-film «Bumblebee» läheb ajas tagasi enne «Transformerite» aega ning räägib ära selle armastatud kollase autoroboti loo. On aasta 1987 ning 18-aastane Charlie (Hailee Steinfeld) avastab ühe California rannalinna kolaaiast vana kollase põrnikaauto, kellel on rohkem iseloomu, kui esmapilgul võiks aimata. 

Apollo Kinodes alates 21. detsembrist 2018, erilinastused juba alates 15. detsembrist.

 Bumblebee
(2018) on IMDb

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Annus prantsuse hüümörit! Komöödias «Missioon Miami» põrutab võmm koos emaga suure lombi taha mõrvarit otsima

«Missioon Miami» (Belleville Cop) toob kinoekraanile hõrku prantsuse huumorit ning seda ameerikalikus kastmes.

Baaba töötab politseinikuna Belleville'is, kirevas ja multikultuurses Pariisi eeslinnas, kus ta oma tüdruksõbra pahameeleks on terve oma elu ka elanud. Tüdruksõber plaanib peagi koos Baabaga kolida kuskile Belleville'st ja Baaba emast kaugele-kaugele. Ühel ööl lastakse Baaba lapsepõlvesõber Roland mehe silme ees maha. Lootuses tapja leida, võtab Baaba üle hukkunud sõbra töö ametnikuna Prantsusmaa konsulaadis Miamis. Ta kolib koos oma nipsaka emaga Floridasse ja hakkab koostööd tegema alatasa tusase politseiniku Ricardoga. Nii asubki plahvatuslik duo tegudele, mille tulemuseks on lõbus komöödia.

Apollo Kinodes alates 21. detsembrist 2018. 

 Belleville Cop
(2018) on IMDb

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles