Uus treiler: Jubedad õrrituskaadrid! «Godzilla» järjes ootab ees iidsete titaankoletiste võitlus

Millie Bobby Brown filmis «Godzilla 2: Koletiste kuningas»

FOTO: IMDB

Kuula artiklit

Saabuv kevad toob kinodesse monstrumifilmi «Godzilla 2: Koletiste kuningas» (Godzilla 2: King of Monsters), mis jätkab sealt, kus kuulsa hiigelkoletise hävitustöö 2014. aasta filmis pooleli jäi. 

Tegevus toimub samas MonsterVerse filmiuniversumis, kus askeldab teinegi hiigelmõõtudes hirmutis King Kong. Filmisarja kolmandas osas «Godzilla vs. Kong», mis saabub 2020. aastal, asuvadki kaks kinoajaloo vanimat koletist silmitsi. Filmid toodetakse Legendary Entertainmenti ja Warner Brosi. koostöös. Tegu saab olema 36. Godzilla frantsiisi filmiga ning 9. King Kongi omaga. 

Nii «Godzilla 2: Koletiste kuningas» kui ka ülejärgmise aasta järjes näeme peaosas Netflixi «Stranger Thingsi» seriaalist tuule tiibadesse saanud 14-aastast Hollywoodi tõusvat tähte Millie Bobby Browni. 

Loo kohta teame niipalju, et uus loo keskmes on krüpto-zooloogia agentuur Monarch, mis asub võitlusesse iidsete hiiglaslike koletistega, eesotsas Godzillaga, kes asuvad ka omavahel surmaheitlusse, jättes inimkonna saatuse juuksekarva otsa rippuma.

Apollo Kinodes alates 31. maist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles