«Shreki» tegijate uus naerutaja! «Võluv prints» võrgutab kõik muinasjutuprintsessid ja saab needuse kaela

«Võluv prints»

FOTO: 3QU media; SCflim Internation; WV Enterprise

«Võluv prints» on lõbus tuju tõstev animakomöödia, milles kolm printsessi – Tuhkatriinu, Uinuv kaunitar ja Lumivalgeke – saavad teada, et on armunud ühte ja samasse printsi. Ootamatu? Ei, kui tegemist on «Shreki» produtsendi uusima filmiga.

Võluval printsil (Priit Strandberg) lasub juba lapsest peale needuse vari – kõik tüdrukud armuvad temasse esimesest silmapilgust! Lootusetult pea kaotanud daamid ja neist maha jäetud kallimad põhjustavad kuningriigis korraliku segaduse. Selleks, et needusest ei saaks kohutav õnnetus ja armastus tervest riigist ei häviks, peab prints enne oma 21. sünnipäeva leidma tõelise armastuse.

Ühel päeval tutvub võluv prints veetleva röövli Leonoraga (Marilyn Jurman), kellele printsi võluvägi ei mõju. Leonora saadab poisina esinedes printsi tolle seikluslikul teekonnal, kus noormees peab rinda pistma kolme katsega: läbima läbimatu oru, alistama kivist koletise ja võitlema hiiglastega. Hullumeelne paarike peab seisma vastu ka pahasoovliku nõia kurjadele loitsudele. Retke käigus saavad nii prints kui ka Leonora teada, mis on tõeline sõprus ja võib-olla isegi tõeline armastus.

Filmis kõlavad laulud on loonud ja neid esitavad popstaarid Demi Lovato, Avril Lavigne, Ashley Tisdale, Sia ja teised. Eesti keeles laulavad ka Laura Põldvere, Priit Strandberg ja Hedvig Hanson. 

Oma hääle andsid Priit Strandberg, Marilyn Jurman, Hedvig Hanson, Laura Põldvere, Raimo Pass, Merit Männiste, Liisa Pulk, Liina Vahtrik, Mart Toome, Jaan Rekkor, Kait Kall, Janek Joost, Joonas Vatter, Mirjam Varik jt. Dubleeritud helistuudios Film Audio.

Apollo Kinodes alates 25. jaanuarist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles