Sisuturundus

Hakkab pihta! «Fantastilised elukad» vallutavad sel nädalal Eesti kinosaalid, tulemas ka filmimaraton

«Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd»

FOTO: Warner Bros.

Sel reedel, 16. novembril jõuab kinodesse üle Eesti kauaoodatud fantaasiafilm «Harry Potteri» loojalt J. K. Rowlingult – «Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd». Enne veel on aga toimumas eksklusiivseid erilinastusi ning tulemas ka filmimaraton, seega keebid selga, võlukepid pihku ning luua seljas kinno «Fantastilisi elukaid» vaatama! 

Kõige esimene võimalus «Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd» vaadata avaneb juba 14. novembril kell 19 Apollo Kino Solarises, kui aset leiab erilinastus. Kõiki tõelisi fänne oodatakse kohale ilmuma võlurikostüümides. 

Lisaks auhindadele kelmikate kostüümide eest on kohapeal ka tõeline Erisedi peegel, läbi mille on võimalik kõigil endast pilt kohe kätte saada. Vahetult enne filmi algust viime läbi Harry Potteri universumi viktoriini, kus selgitame välja kõige nupukamad fännid.

Pileti saad siit. 

Kõigil esimestel kinoskäijatel palub näitleja Eddie Redmayne kindlasti suud lukus hoida, kuna film on üllatusi täis.

Filmistuudio Warner Bros. Pictures «Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd» on J.K. Rowlingu Wizarding World™ sarja viiest seiklusloost järjekorras teine.

«Fantastilised elukad» on uus seiklusfilmide sari, mis viib meid tagasi J. K. Rowlingu võlumaailma. Oscariga pärjatud Eddie Redmayne («Kõiksuse teooria») mängib võlurimaailma silmapaistvat magizooloogi Newt Scamanderit ning filmide lavastajaks on David Yates, kelle käe all valmisid viimased neli «Harry Potteri» hittfilmi.

Esimese filmiga tegi oma stsenaristidebüüdi J. K. Rowling ise, kelle armastatud «Harry Potteri» raamatutest said kinolinal ühed maailma suurimad kassahitid. Stsenaariumi inspiratsiooniks oli Sigatüüka õpik «Fantastilised elukad ja kust neid leida», mille autoriks on tema enda tegelane Newt Scamander. Film viis uuesti kokku terve rea inimesi, kes töötasid koos juba «Harry Potteri» filme tehes, sealhulgas produtsendid David Heyman, J. K. Rowling, Steve Kloves ja Lionel Wigram.

«Fantastilised elukad ja kust neid leida» saab alguse 1926. aastal, kui Newt Scamander on just lõpetanud ülemaailmse retke, et leida ja dokumenteerida tervet hulka maagilisi elukaid. Kui ta lühikeseks peatuseks New Yorki jõuab, võiks ta sealt ühegi juhtumuseta lahkuda... kui poleks No-Majit (ameeriklaste mugu) nimega Jacob, valesse kohta sattunud maagilist olendit ja mõnede Newti fantastiliste elukate põgenemist, mis võiks tuua pahandusi nii võlumaailma kui ka No-Majide maailma.

Vaata esimese filmi «Fantastilised elukad ja kust neid leida» treilerit:

Esimene film «Fantastilised elukad ja kust neid leida» lõppes vägeva musta võluri Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) vahistamisega MACUSA (Ameerika Ühendriikide võlurikongressi) poolt, tänu Newt Scamanderi (Eddie Redmayne) kaasabile. Kuid nüüd on Grindelwald viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore (Jude Law) abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Too annabki nõusoleku, aimamata, millised ohud ees varitsemas on. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse piire ning pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

Uue filmi osatäitjateks on näitlejate ansambel eesotsas Eddie Redmayne'i, Katherine Waterstoni, Dan Fogleri, Alison Sudoli, Ezra Milleri ning Jude Law' ja Johnny Deppiga. Lisaks teevad rolle Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo ja Poppy Corby-Tuech.

Apollo Kinodes alates 16. novembrist 2018.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.
Tartus ja Tallinnas saab 17. ja 18. novembril uuesti näha ka esimest filmi. Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

18. novembril on Apollo Kino Solarises tulemas koguni filmimaraton neile, kes pole esimest filmi veel näinud ning tahaksid kaks filmi korraga ära vaadata. Vaata sündmust Facebookis.
 

Tagasi üles