Sisuturundus

Lõbus video: Neli filmi ja mehine kõhutäis! «Hommiku» saatejuhid Robi ja Jüri panid Apollo kinorestorani proovile

Kanal 2 uue hommikusaate «Hommik!» meessaatejuhid Robert Rool ja Jüri Butšakov kasutasid neile Apollo Kino pakutud võimalust ning proovisid ära, mis tunne on kinos käies plaksmaisi asemel midagi mehiselt kosutavat ampsata ehk tegid siseturismireisi O'Learys meelelahutuskeskuses asuvasse Apollo kinorestorani, kus lisaks filmielamusele saab nautida ka head toitu. Vaata videost, millise toiduelamuse lustakad saatejuhid filmi kõrvale said!

Pool aastat väldanud ehitustööde järel 2018. juuni keskel Kristiine Keskuses avatud üleilmselt tuntud O’Learyse meelelahutuskeskus on ainulaadne nii Eestis kui kogu maailmas tänu Apollo kinorestoranile. Tegemist on Eesti esimese püsiva kinoga, mis pakub kliendile võimalust nautida üheaegselt filmi ja maitsvat einet.
Apollo uhiuues 44-kohalises kinorestoranis saab kogeda Eestis seninägematut kinoelamust koos mugavate staaritoolide, liikuvate söögilaudade, tänapäevase Barco laserprojektsiooni ja maailmatasemel Dolby 7.1 heliga.

Apollo kinorestoran on oma kontseptsioonilt täiesti uudne lahendus, mis taaselustab eelmise sajandi teisel poolel maailmas ja ka Eestiski tuntud restoranilaudadega kinosaalid. Nii ootavadki publikut O’Learyse meelelahutuskeskuse Apollo kinosaalis 44 ülimugavat reguleeritava selja- ja jalatoega staaritooli. Toolidesse integreeritud tahvelarvutist saab tellida O´Learyse isuäratavast menüüst meelepärase roa ja sobiliku joogi ning teenindaja serveerib toidu ja joogipolise otse lauda.

Läbi kahe korruse 4000 ruutmeetril laiuv spordirestoran ja meelelahutuskeskus mahutab üle 700 inimese ning lisaks sportlikele seltskonnamängudele on keskuses Eesti esimene kinorestoran, 200 ekraani spordiülekannete jälgimiseks, 9 bowlingu rada ning erinevad virtuaalreaalsus mängud nii lastele kui täiskasvanutele.

O’Learys on muuhulgas Eesti suurim spordiülekannete näitamise koht – kokku on keskuses 200 spetsiaalselt spordisündmuste vaatamiseks mõeldud ekraani. Nii suur ekraanide arv võimaldab spordisõpradel vaadata erinevaid spordiülekandeid korraga. Suurt rõhku on pööratud ka erinevatele sportlikele seltskonnamängudele. Suurima pinna võtavad enda alla 9 bowlingu rada, millest kaks audiovisuaalsete lahendustega interaktiivsed bowlingu rajad. Privaatüritusteks on O’Learyse teisele korrusele loodud saunaga ühendatud koosolekuruum, mida saab kuni 30 inimesele välja rentida. Nii nagu selles keskuses kohane, saab spordiülekandeid jälgida ka saunalavalt. Lisaks juba eelnimetatutele leiab O’Learysest ka teisi meelelahutus- ja virtuaalreaalsusmänge, kus on võimalik kogeda ameerika mägedel ja ralliradadel kihutamist, samuti saab mängida korvpalli, piljardit, lauajalgpalli, dartsi ja muud.

Vaata virtuaaltuuri ning uudista Apollo kinorestorani filmikavasid

Tagasi üles