Video: Üllatav või mitte? Vaata, kui pikk või lühike mees Freddie Mercury tegelikult oli

«Bohemian Rhapsody»

FOTO: Kaader videost

See, mida näeme ekraanidelt, ei ole alati kooskõlas ega mõõtkavas tegelikkusega – nii võime endile tuntud nägusid ette kujutada hoopis teistsugustena kui nad tegelikult on. Eriti käib see pikkuse kohta. 

Peatselt kinodesse jõudva Freddie Mercury eluloofilmi «Bohemian Rhapsody» valguses uurisime, kui hästi klapib varalahkunud muusiku ning teda kehastava näitleja Rami Maleki kehakasv. Tuleb välja, et peaaegu täielikult! Näitleja Rami Maleki pikkuseks on Wikipedia andmetel 175 cm, Freddie Mercury omaks aga 177 cm. 

Kõrvutades Mercury teiste Queeni liikmetega, siis tuleb välja, et ta oli pundi kõige lühem liige: kõige pikem oli kitarrist Brian May (188 cm), järgnesid basskitarrist John Deacon (180 cm) ning trummar Roger Taylor (179 cm).

Kuhu Mercury aga ekstreemses mõõtkavas paigutub, vaata videost:

Tahad filmi enne teisi näha? Siis osta pilet 24. oktoobril Tallinnas Apollo Kino Solarises ja Apollo Kinos Mustamäel toimuvatele erilinastustele!

«Bohemian Rhapsody» toob vaatajani Queeni tähelennu muusikataevasse ning samuti siseheitlused, mille põhjuseks Mercury kontrollimatu elustiil. Pealtnäha ületamatud raskused suudetakse koos siiski ületada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury teeb bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteaste, tsementeerides ansambli pärandi igaveseks muusikaajalukku.

Apollo Kinodes alates 2. novembrist 2018.

 Bohemian Rhapsody
(2018) on IMDb

Vaata «Bohemian Rhapsody» seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles