Sarjafänn, võta vabalt! Postimehes saab uut Eesti teleseriaali «Pank» vaadata igal ajal

Tiina Tauraite seriaalis «Pank»

FOTO: kaader treilerist

Alates 26. oktoobrist on Eesti uusima telesarja «Pank» tele-eetris linastunud osad (ning sealt edaspidi ka kõik eelnevad korraga) igal ajal vaadatavad Postimees TV vahendusel. Nägemata ei jää seega kindlasti mitte ükski episood!

Postimees TVs on teles linastunud episoodid nähtavad alates üks nädal pärast eetrit ning pärast seda jäävadki osad soovi korral kõigile sarja fännidele kasvõi mitmendat korda üle vaatamiseks nähtavale. 

«Pank» on Eesti kõige kallim ja suurejoonelisem telesari, mis läks maksma üle 1,5 miljoni euro (kümme korda kulukam kui keskmine Eesti seriaal) ning räägib see metsikute 1990. aastate anarhilise kapitalismi esimesest faasist. 

Riigis, kus leiba sai talongiga ning restorani pääsemiseks oli vaja šveitserile 25 rubla anda, muutus ühel hetkel kõik. Tänavatele tuli suhkruvatt ja erataksod, valuutapoodidest võis osta sulejopesid ja sukkpükse, igaüks võis erastada korteri või teha oma firma. Mõned tegid oma panga. «Pank» kõneleb Eesti inimeste ees olnud valikutest 1990ndatest peaaegu tänapäevani. Seriaali keskmes on sündmused ühes pangas, mille tegevus mõjutab olulisel määral kõigi riigi elanike käekäiku. 1990ndate alguses saabub panka Toomas, kes teeb peadpööritavat karjääri. Koos pangajuhtide Ülle ning Kaljuga rühitakse läbi majanduskriiside edasi suurema eesmärgi poole. Ent paratamatult tekivad konfliktid konkurentidega, tööpinge murendab inimsuhteid ning kõik tegelased on silmitsi oluliste valikutega.

Sarja toodab Itamambuca eesotsas produtsent Paul Aguraiujaga. Stsenaristid on Eero Epner ja Tarmo Jüristo. Sarja lavastajatoolis istuvad Rainer Sarnet, Juhan Ulfsak, Marianne Kõrver ja Jan-Erik Nõgisto. 

Sarja tegelasi kehastavad Sergo Vares, Priit Võigemast, Evelin Võigemast, Gert Raudsep, Kati Outinen, Markus Luik, Inga Salurand, Reimo Sagor jt.

Sarja asub näitama ETV, esimene osa on eetris neljapäeval, 18. oktoobril.

Linnarahvas saab sarja kaht esimest episoodi enne telerisse jõudmist samuti soovi korral suurel ekraanil näha: seansid toimuvad esmaspäeval, 15. oktoobril kell 19.40 Apollo Kino Solarises ja teisipäeval, 16. oktoobril kell 19.00 Apollo Kino Mustamäel.

Osta pilet siit!


Vaata ametlikku treilerit:


Veidi enam kui kuu aja eest üllitasid sarjategijad seriaalist ka ühe pingsa stseeniga tiiseri (lühikese videoklipi):

Vaata ka esimest, rahvusvahelist treilerit, mis ilmus veidi enam kui aasta eest:

Tagasi üles