Sisuturundus

Sõbrannaga kinno: Lady Gaga ja Bradley Cooperi muusikafilm «Täht on sündinud» raputab romantikasoone lahti

Lady Gaga ja Bradley Cooper filmis «Täht on sündinud»

FOTO: Warner Bros.

«Sõbrannaga kinno» sündmustesari toob reedel, 5. oktoobril Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva ja Saaremaa Apollo Kinodesse eriüritusena värske muusikafilmi «Täht on sündinud» (A Star Is Born), millele juba Oscareid ennustatakse. 

«Täht on sündinud» filmis astuvad üles neljakordne Oscari-nominent Bradley Cooper («Ameerika snaiper», «Ameerika afäär», «Õnneteraapia») ja samuti korra Oscarile kandideerinud muusikastaar Lady Gaga, kes teeb selles filmis oma esimese peaosa. Cooper teeb selle filmiga ühtlasi oma debüüdi lavastajana.

Traagilise armastusloo uusversioonis mängib Cooper Jackson Maine'i, kantrimuusikastaari, kes on parasjagu allakäigu äärel, kui ta avastab andeka tundmatu muusiku Ally (Gaga). Jack juhib Ally rambivalgusesse ning paneb aluse tema tähelennule. Ally edukast karjäärist hoolimata varjutab nende suhet Jacki jätkuv võitlus oma sisemiste deemonitega.

Vaata oma linna seansside toimumisaegu ja osta pilet siit.

«Sõbrannaga kinno» on tuliuus ja kuum Apollo Kino ja naisteportaali Sõbranna.ee üritustesari, kuhu on oodatud kõik, kes väärtustavad head meelelahutust ja veel paremat seltskonda. Õhtu on täis põnevust ning filmielamus on garanteeritud. Haara kaasa oma parimad sõbrannad ja tule kinno! Pakkumisel on eksklusiivseid esilinastusi, romantilisi komöödiaid, sekka ka tõelisi pisarakiskujaid.

«Sõbrannaga kinno» sündmustega saad kursis püsida aadressil apollokino.ee/sobrannagakinno ning siinsamas Apollo Kinoportaalis. 

Vaata filmi treilerit:

Tagasi üles