Video: Mis siin küll toimub? «Venomi» uus reklaam ajab USA spordifänne segadusse

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

«Venomi» reklaam

FOTO: Kuvatõmmis videost

Järgmisel nädalal kinodesse jõudev Sony koomiksifilm «Venom» keerutab tolmu üles spordikanalil ESPN jooksva kummalise reklaamiga, millest keegi eriti sotti ei saa. 

Reklaamis esitletakse Tom Hardyt ja tema alter ego Venomit jalgpallur Charles Woodsoni poolt kui uut spordimaskotti, kes esiotsa gootilikes kostüümides spordifännide fookusgrupile eriti peale ei lähe. Paar sekundit hiljem aga ei küsi arvamust enam keegi, kuna fookusgrupist on saanud Venomi lõunasöök ning järeldusi jäävad tegema vaid presenteerijad. Absurdne ja seosetu klipp on tekitanud üksjagu küsimärke, mis teevad olukorra sellevõrra segasemaks, et Marveli koomiksite fännid on juba isegi kahtleval seisukohal, kuidas Venom ilma Ämblikmeheta toimima peaks hakkama(tegelane on seni alati kuulunud pahalasena Ämblikmehe-maailma). Kõige tõenäoliselt aga tahavadki filmitootjad lihtsalt pinget üleval hoida ning inimesi nuputama panna, et ikka parema meelega kinno mindaks. Lisaks sisaldab klipp lihtsalt mõttetut vägivalda huumorikastmes, mis pole kunagi kinokassadele liiga teinud.

«Venomi» peategelane on ajakirjanik Eddie Brock (Tom Hardy), kes juba aastaid üritanud kukutada kurikuulsat teadlast Carlton Drake’i (Riz Ahmed). Kinnisidee on suutnud juba hävitada Eddie karjääri ja suhte sõbratar Anne’iga (Michelle Williams). Kui Drake’i eksperimendi tulemusena sündinud tulnuksümbioot hüüdnimega Venom (ingl maomürk) Eddie kehasse satub (just erinevate nn peremeesloomade külge haakimine ongi Venomi kui superkangelase omadus, saab viimane endale ootamatult supervõimed ning võimaluse teha, mida vaid hing ihaldab.

Eddie peab kõigest väest pingutama, et õelat, sünget, ennustamatut ja raevust kannustatud Venomit ja tema oma ohtlikke võimeid vaka all hoida, kuidas samas tunneb mees ka vastuolulist joovastust võimust, mida jõud talle annab. Et saavutada oma eesmärgid, hakkavad Eddie ja Venom  teineteist üha enam vajama ning põimuvad omavahel muudkui rohkem. Kus siis lõpuks üldse Eddie lõppeb ja Venom algab?

Apollo Kinodes alates 5. oktoobrist 2018.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles