Unusta Tom Cruise! Vesises fantaasiamärulis «Aquaman» lööb laineid eriti kange meesiludus

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Jason Momoa filmis «Aquaman»

FOTO: Capital Pictures / Scanpix

Lavastaja James Wani märulist kubisev seiklusfilm «Aquaman» toob jõulude eel kinoekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. 

Peaosa kehastab vesises seikluses vägilasemõõtu Jason Momoa, kelle kanda on müütilise poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase, kuningaks sündinud Artur Curry roll. Meest ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma tegeliku olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla vete valitseja.

FOTO: Apollo Kino

Warner Brosi järjekordse kassahiti naiskangelase rollis astub üles Amber Heard («Õigluse liiga», «Super Mike XXL»), kes mängib raevukat sõdalast ja Aquamani liitlast Merat. Oscari-võitja Nicole Kidman aga astub üles Arthuri ema Atlannana.

Ekraanil seiklevad lisaks fantastiliste tegelastena veel Oscarile kandideerinud Willem Dafoe (Atlantise valitsusnõunik Vulko), Patrick Wilson (Atlantise praegune kuningas Orm/Ocean Master),  Dolph Lundgren (Atlantise hõimu Xebeli kuningas), Yahya Abdul-Mateen II (kättemaksuhimuline Black Manta), Ludi Lin (Atlantise eriüksuse kapten Murk) ning Temuera Morrison (Arthuri isa Tom Curry). 

Wani lavastatud filmi stsenaariumi autorid on David Leslie Johnson-McGoldrick ("Kurja kutsumine 2") ja Will Beall ("Gangsterite jahtijad", telesari "Treeningpäev). 

Filmi saab Apollo Kinodes näha alates 21. detsembrist 2018. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit. 

Tagasi üles