Winona Rider ja Keanu Reeves abiellusid kogemata 25 aastat tagasi?

Keanu Reeves ja Winona Ryder 1992. aastal filmis «Bram Stokeri Dracula».

FOTO: COLUMBIA PICTURES/AMERICAN ZOETR / SCANPIX

Värskelt kinodesse jõunud romantilises komöödias «Reisisiht – pulm!» kibestunud vallalisi mängivad Winona Ryder ning Keanu Reeves võivad juba veerandsada aastat taevastes registrites teineteise küljeluud olla, selgub näitlejate hiljutisest intervjuust.

Ryder avaldas «saladuse» väljaandele Entertainment Weekly, käies välja võimaluse, et ta omal ajal ekraanipartner Reevesiga Francis Ford Coppola «Bram Stokeri Dracula» (Bram Stoker's Dracula) filmis altari ees abieluvande andis. Konks seisneb selles, et Rumeenias toimunud filmivõtetel pani neid paari mitte näitleja, vaid tõeline kohalik preester.

«Me abiellusime Keanuga »Draculas« päriselt,» on näitlejanna veendunud. «Tegime kogu asja päriselt läbi, seega ma arvan, et me oleme tõesti abielus.» Samas intervjuus usutletud Reeves polnud esiotsa toimunus küll sama veendunud, ent väikese mõttepausi ja mäluvärskenduse järel tõdes temagi valgustunult: «Oh taevas, me oleme ju abielus!»

Loodetavasti on 46-aastase Ryderi abikaasa, kellega ta 2011. aastal pulmad pidas, naise hämaravõitu filmivõttepagasiga siiski kursis. 53-aastane Reeves ei jaga oma eraelu avalikkusega, ent teadaolevalt pole mees abielus olnud. 

Meenuta stseeni, kus noored näitlejad paari pandi:

Tagasi üles