Palveta, et rabandust ei saaks! «Nunna» deemonlik ürbikandja oskab väga ootamatult välja ilmuda

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

«Nunn»

FOTO: Warner Bros.

Filmitegija James Wan, kassahittidest õudukate «Kurja kutsumine» ja «Kurja kutsumine 2» lavastaja, uurib oma uue filmiga «Nunn» (The Nun) veel ühte selle maailma tumedat nurka. 

Kui noor nunn Rumeenia kloostris endalt elu võtab, saadetakse Vatikani käsul asja uurima sünge minevikuga preester ja peatselt viimseid tõotusi andev noviits. Koos paljastavad nad ordu ebapüha saladuse. Riskides mitte ainult oma elude, vaid ka usu ja hingedega, astuvad nad vastu pahatahtlikule jõule, kes on võtnud sama deemonliku nunna kuju, kes hirmutas publikut juba «Kurja kutsumise» teises osas, ning kloostrist saab lahinguväli elavate ja neetute vahel.

«Nunnas» teevad kaasa Oscarile kandideerinud Demian Bichir («Parem elu») isa Burke'i rollis, Taissa Farmiga (telesari «Ameerika õudukas») õde Irene'i rollis ja Jonas Bloquet («Elle») kohaliku külaelaniku Frenchie rollis. Charlotte Hope (telesari «Troonide mäng») astub üles õde Victoria rollis, Ingrid Bisu («Toni Erdmann») õde Oana rollis, ning Bonnie Aarons, kes kordab oma filmi «Kurja kutsumine 2» rolli filmi nimitegelasena.

Corin Hardy («The Hallow») lavastatud uue hirmutekitaja produtsendid on Wan ise ja Peter Safran, kes produtseeris ka kõik «Kurja kutsumise» filmid. 

Kinodes alates 7. septembrist 2018.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Tagasi üles